Ta oferta pracy jest nieaktualna od 5 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inżynier Automatyk-Robotyk

  • Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • Specjalista
  • 14.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: Bydgoszcz

    Rozpoczynając karierę wybierasz jedną ze ścieżek specjalizacji na tym stanowisku Automatykę lub Robotykę. W zależności od specjalizacji do obowiązków pracownika należeć będzie:

    Zakres obowiązków:

    • projektowanie systemów automatyki i robotyki
    • programowanie sterowników programowalnych PLC, systemów SCADA
    • programowanie systemów kontroli procesów typu DCS
    • wdrażanie systemów u klienta
    • zarządzanie realizacją powierzonych projektów w zakresie technicznym, a także handlowym

    Oczekiwania wobec kandydatów:

    • wykształcenie wyższe techniczne (kierunek: automatyka, robotyka)
    • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację
    • prawo jazdy kat. B
    • ważny paszport
    • gotowość do wyjazdów służbowych (krajowych i zagranicznych)

    Mile widziane:

    • mile widziane uprawnienia SEP

    Oferujemy:

    • atrakcyjne wynagrodzenie, zależne od doświadczenia, umiejętności i posiadanych kompetencji
    • pakiet świadczeń dodatkowych (m.in. MyBenefit, prywatna opieka zdrowotna, prywatne ubezpieczenie na życie)
    • narzędzia ułatwiające realizacje stawianych celów
    • kontakt z najnowszymi technologiami w zakresie sprzętu i oprogramowania
    • interesujące, pełne wyzwań zadania dające możliwości zdobywania szerokiego doświadczenia

    Administratorem danych osobowych jest AIUT Sp. z o.o z siedzibą w Gliwicach, ul. Leona Wyczółkowskiego 113, kod pocztowy 44-109, numer telefonu: 32 775 40 00.

    Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.