Oferta pracy

Inżynier Automatyk - Robotyk

SOLIDEXPERT Polska Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.O firmie

  • Dąbrówki (pow. łańcucki), podkarpackie

  • Ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Polska Sp. z o.o sp.k. to najczęściej wybierany partner SOLIDWORKS w Polsce! Istniejemy od 2002 roku, mamy 4 oddziały i blisko 80-osobowy zespół. Jesteśmy dostawcą rozwiązań SOLIDWORKS oraz MICROSOFT w zakresie CAD/CAM/CAE/PDM/ERP. SOLIDEXPERT to grono zaangażowanych i pełnych pasji osób, do których możesz dołączyć również Ty!

Zadania, jakie na Ciebie czekają:

  • Projektowanie oraz budowa zrobotyzowanych stanowisk spawalniczych, paletyzacyjnych, frezujących oraz obsługujących maszyny CNC
  • Programowanie robotów przemysłowych FANUC, sterowników PLC oraz paneli operatorskich
  • Programowanie offline oraz symulacja stanowisk zrobotyzowanych w środowisku Roboguide/Eureka ROBOT
  • Prowadzenie wdrożeń i instalacji robotów w siedzibie klienta
  • Wsparcie techniczne i serwisowe klientów
  • Budowa zespołu wdrożeniowego

Co najbardziej docenimy:

  • Wykształcenie wyższe techniczne – preferowany kierunek Automatyka i Robotyka lub pokrewne
  • Doświadczenie w zakresie programowania robotów przemysłowych FANUC
  • Doświadczenie w zakresie programowania sterowników PLC (Siemens, Mitsubishi, Allen Bradley)
  • Znajomość dokumentacji technicznej – w szczególności schematów elektrycznych
  • Praktyczną wiedzę z zakresu automatyki przemysłowej
  • Dobrą organizację czasu pracy, sumienność i systematyczność
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Uprawnienia SEP do 1kV
  • Prawo jazdy kat. B

Chcemy Ci zaoferować:

  • Umowę o pracę na pełny etat (od poniedziałku do piątku)
  • Stabilną podstawę wraz z bogatym i przejrzystym systemem premiowym
  • Kompleksowe wdrożenie oraz szkolenia umożliwiające rozwój kompetencji
  • Niezbędne narzędzia pracy (wydajny laptop, telefon etc.)
  • Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej,
    ubezpieczenia grupowego na życie, karty Multisport
  • I najważniejsze: szacunek do Twojej pracy, rzetelność i szczerość.
    Chcemy, żebyś razem z nami stworzył ZESPÓŁ i na długo
    w nim pozostał!

Złóż swoją aplikację wysyłając do nas CV za pomocą przycisku Aplikuj teraz.
Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:
„Wyrażam zgodę, w rozumieniu Art. 4 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz.Urz.UE.L Nr 119, str. 1), na przetwarzanie moich danych osobowych przez SOLIDEXPERT POLSKA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k., G. Zapolskiej 44, 30-126 Kraków w celu przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego.” Informujemy, że Administratorem danych jest SOLIDEXPERT POLSKA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. Dane zbierane są dla potrzeb aktualnej i przyszłej rekrutacji. Pana/Pani dane będę przechowywane w bazie przez okres dwóch lat od zakończenia procesu rekrutacyjnego. Zgoda na przetwarzanie danych osobowych jest dobrowolna, ale niezbędna do udziału w procesie rekrutacji. Zgoda na przetwarzanie danych osobowych może być cofnięta w każdym momencie.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy