Samsung Electronics Poland Manufacturing Sp. z o.o.

Inżynier Automatyk - Robotyk - Dział Automatyzacji i Innowacji

Samsung Electronics Poland Manufacturing Sp. z o.o. O firmie

Adama Mickiewicza 52

Wronki

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja projektów inwestycyjnych z zakresu automatyzacji procesu

  • Analizowanie i proponowanie działań usprawniających proces produkcji

  • Udział w fazie opracowywania koncepcji maszyn i stanowisk – dobór rozwiązań automatyki przemysłowej

  • Programowanie robotów przemysłowych (KUKA , ABB)

  • Programowanie sterowników PLC (Mitsubishi, Siemens)

  • Przygotowanie dokumentacji projektowej (wymagania procesu oceny zgodności CE włącznie)

Nasze wymagania

  • Wykształcenia wyższego technicznego (preferowane kierunki: Elektrotechnika, Automatyka, Robotyka, Elektronika)

  • Min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku – budowa maszyn, prototypów, stanowisk zrobotyzowanych bądź Utrzymanie Ruchu

  • Dobra znajomość programowania sterowników PLC (Mitsubishi/Siemens)

  • Doświadczenie w programowaniu robotów przemysłowych

  • Komunikatywnej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie

  • Zdolności manualne

  • Umiejętności pracy w zespole

  • Gotowości do pracy w zmiennym i dynamicznym środowisku biznesowym

Mile widziane

  • Znajomość podstaw programowania robotów

To oferujemy

  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej firmie– 90% Naszej Kadry Zarządzającej pozyskano w ramach struktur wewnętrznych i awansów

  • Wiele wyzwań i ambitnych zadań - każdego dnia uczymy się czegoś nowego

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę - po roku umowa na stałe

  • Atrakcyjny system premiowy – premie półroczne

  • Bonus finansowy na Święta

  • Szkolenia wewnętrzne oraz zewnętrzne dostosowane do potrzeb- rocznie organizujemy ponad 200 szkoleń dla Naszych pracowników

  • Przyjazną atmosferę, nieformalny dress code

  • Prace w młodym zespole

  • Możliwość korzystania z dofinansowania do benefitów: opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, karta Benefit Multisport (50% dofinansowania z firmy)

  • Bezpłatny dojazd z Poznania, Lubonia, Szamotuł, Tarnowa Podgórnego, Rokietnicy oraz Czarnkowa

  • Jeśli zaprosimy Cię na rozmowę- poznasz firmę oraz przyszłego przełożonego. Rekrutacja jest jednoetapowa. Po spotkaniu otrzymasz informacje zwrotną

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

Tak się u nas pracuje