Inżynier Automatyk/Robotyk - Dział Automatyzacji i Innowacji

Samsung Electronics Poland Manufacturing Sp. z o.o.O firmie

  • Wronki, wielkopolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Samsung Electronics Poland Manufacturing Sp. z o.o.

Adama Mickiewicza 52

Wronki

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Udział w fazie opracowywania koncepcji maszyn i stanowisk
  • Testowanie i instalacja wykonanych maszyn, w tym robotów przemysłowych
  • Programowanie robotów przemysłowych (KUKA)
  • Możliwość programowania sterowników PLC (Mitsubishi, Siemens)
  • Przygotowanie dokumentacji projektowej (wymagania procesu oceny zgodności CE włącznie)

Nasze wymagania

  • Wykształcenia wyższego technicznego (preferowane kierunki: Elektrotechnika, Automatyka, Robotyka, Elektronika)
  • Min. rok doświadczenia na podobnym stanowisku – budowa maszyn, prototypów, stanowisk zrobotyzowanych, bądź Utrzymanie Ruchu
  • Min. znajomości w programowaniu robotów przemysłowych KUKA
  • Umiejętności doboru układów automatyki/sterowania/zabezpieczeń
  • Komunikatywnej znajomości języka angielskiego – możliwość nauki
  • Zdolności manualnych - będziesz budował prototypy maszyn i urządzeń
  • Umiejętności pracy w zespole – będziesz współpracował w grupie specjalistów

Mile widziane

  • Doświadczenie w firmie produkcyjnej

To oferujemy

  • Pomoc przy relokacji- atrakcyjne wsparcie finansowe na wynajem mieszkania
  • Pomoc w załatwieniu formalności związanych z Bonem na Zasiedlenie
  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej firmie– 90% Naszej Kadry Zarządzającej pozyskano w ramach struktur wewnętrznych i awansów
  • Wiele wyzwań i ambitnych zadań - każdego dnia uczymy się czegoś nowego
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę - po roku umowa na stałe
  • Atrakcyjny system premiowy – premie półroczne
  • Bonus finansowy na Święta
  • Szkolenia wewnętrzne oraz zewnętrzne dostosowane do potrzeb- rocznie organizujemy ponad 200 szkoleń dla Naszych pracowników
  • Przyjazną atmosferę, nieformalny dress code
  • Prace w młodym zespole
  • Możliwość korzystania z dofinansowania do benefitów: opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, karta Benefit Multisport (50% dofinansowania z firmy)
  • Bezpłatny dojazd z Poznania, Lubonia, Szamotuł, Tarnowa Podgórnego, Rokietnicy oraz Czarnkowa
  • Jeśli zaprosimy Cię na rozmowę- poznasz firmę oraz przyszłego przełożonego. Rekrutacja jest jednoetapowa. Po spotkaniu otrzymasz informacje zwrotną

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • parking dla pracowników
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • możliwość uzyskania uprawnień

Sektor AGD to jedna z kluczowych kategorii w strategii rozwoju firmy Samsung w Europie.

Samsung Electronics Poland Manufacturing we Wronkach to najważniejsze, najnowocześniejsze polskie i europejskie centrum produkcyjne firmy Samsung. Fabryka posiada jedną z najnowocześniejszych linii produkcyjnych w branży. Proces jest w pełni zautomatyzowany. Wszystkie komponenty i podzespoły są wytwarzane na miejscu, co skraca cykl produkcyjny, a przez to pozwala dostarczyć produkty w krótszym czasie i po atrakcyjnych cenach. Nowoczesne urządzenia AGD firmy Samsung zapewniają nieosiągalną wcześniej wygodę, łatwość użycia i stopień organizacji.

W firmie Samsung kluczową rolę odgrywają ludzie, których kreatywność i oddanie są podstawą naszego sukcesu. Aby móc rywalizować na światowym rynku, skupiamy się na pozyskiwaniu największych talentów i tworzymy kulturę korporacyjną, w której każdy pracownik może się rozwijać.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy Samsung poszukujemy osób ambitnych, samodzielnych nastawionych na osiągnięcie sukcesu i rozwój własnej kariery zawodowej. Jeżeli jesteś zainteresowany pracą w jednej z najbardziej uznanych firm na świecie zapraszamy do nadsyłania aplikacji!

Inżynier Automatyk/Robotyk - Dział Automatyzacji i Innowacji, Adama Mickiewicza 52, Wronki