Inżynier Automatyk-Robotyk

Randstad Polska Sp. z o.o.

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca hybrydowa

Rekrutujemy dla

Naszym klientem jest jeden z czołowych polskich producentów oraz dystrybutorów w branży FMCG. Do siedziby firmy na północy Krakowa poszukujemy osoby na stanowisko:

inżynier Automatyk-Robotyk

Twój zakres obowiązków

  • Aktywny udział w realizacji innowacyjnych projektów,

  • Tworzenie koncepcji zrobotyzowanych stanowisk pracy,

  • Programowanie robotów Kawasaki,

  • Usprawnianie zrobotyzowanych stanowisk pracy,

  • Definiowanie wymagań i tworzenie specyfikacji dla nowych urządzeń,

  • Budowanie układów pneumatycznych,

  • Budowanie systemów bezpieczeństwa, przygotowywanie technicznych zapytań ofertowych,

  • Analiza dokumentacji maszyn, urządzeń i instalacji z automatyki i robotyki, instrukcji obsługi maszyn i obowiązujących procedur,

  • Czynne uczestnictwo w nowych projektach instalacji automatyki i robotyki,

  • Tworzenie nowych oraz modyfikacje istniejących dokumentacji urządzeń,

  • Tworzenie nowych i modyfikacje istniejących programów sterowników PLC, sterowników bezpieczeństwa, napędów, systemów wizyjnych oraz robotów,

  • Opracowywanie specyfikacji technicznej nowych linii technologicznych lub ich elementów zgodnie z dyrektywami i normami,

  • Ciągłe doskonalenie istniejących procesów produkcyjnych pod kątem: bezpieczeństwa, jakości i wydajności,

  • Kontakt z podwykonawcami i dostawcami urządzeń oraz podzespołów wykorzystywanych w procesach produkcyjnych.

Wymagania pracodawcy

  • Ukończonych studiów technicznych na kierunku automatyka i robotyka,

  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych i rysunków technicznych,

  • 2 lat doświadczenia w pracy ze sterownikami PLC, napędami falownikowymi, serwonapędami oraz układami pneumatycznymi,

  • Znajomości dyrektyw oraz norm związanych z bezpieczeństwem i projektowaniem układów sterowania,

  • Dużej samodzielności i kreatywności w rozwiązywaniu problemów oraz chęć pracy w zespole,

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym (B2),

  • Prototypowanie, analiza DFMEA, ocena prototypu i prowadzenie zmian,

  • Tworzenie dokumentacji technicznej w środowisku AutoCad,

  • Ocena wykonalności, wybór technologii, analiza podwykonawców i analiza kosztowa (szacowanie kosztów projektu oraz koszty nowego produktu),

Mile widziane

  • Doświadczenie pracy w zespole i branży przemysłowej.

Pracodawca oferuje

  • dogodny rodzaj umowy,

  • elastyczny czas pracy i możliwość pracy w systemie hybrydowym,

  • prywatna opieka medyczna,

  • dofinansowanie do nauki języków obcych,

  • dofinansowanie do szkoleń i kursów,

  • ubezpieczenie na życie,

  • spotkania integracyjne,

  • parking dla pracowników.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • parking dla pracowników

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Przewiń do profilu firmy