Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier Automatyk - Robotyk - PLC, ROBOT Programmer

COMATIC. SP. Z O.O.

  • Czułówek (pow. krakowski)

    Czułówek (pow. krakowski), małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • udział w projektach budowy maszyn, linii produkcyjnych, automatyzacji procesów produkcyjnych

  • dobór rozwiązań technicznych (sprzętowych, programowych, funkcjonalnych)

  • programowanie robotów, sterowników PLC oraz paneli operatorskich

  • uruchamianie serwonapędów, sterowania układów pneumatycznych

  • tworzenie schematów elektrycznych

  • przygotowywanie list części zakupowych

  • wdrażanie oraz testowanie przygotowanych rozwiązań

  • aktywny udział w uruchomieniach maszyn

  • nadzór i prowadzenie dokumentacji technicznej

  • współpraca z pozostałymi działami firmy

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne o profilu Automatyka i Robotyka lub pokrewne

  • min. 5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku

  • doświadczenie w programowaniu z zachowaniem standardów bezpieczeństwa

  • doświadczenie w zakresie programowania sterowników PLC, (Siemens, mile widziane Allen Bradley, Mitsubishi)

  • praktyczna umiejętność programowania paneli operatorskich HMI (Siemens, Pro-face)

  • doświadczenie w zakresie programowania robotów przemysłowych (ABB, Kuka, Mitsubishi)

  • otwartość, komunikatywność, zdolności liderskie oraz nastawienie na realizację celów biznesowych

  • umiejętność analizy dokumentacji technicznej (również w j. angielskim)

  • znajomość zagadnień z zakresu automatyki przemysłowej (napędy, falowniki, czujniki, przetworniki itp.), mechatroniki

  • bardzo dobra organizacja pracy, skrupulatność oraz wysokie zaangażowanie

  • uprawnienia SEP do 1kV

  • gotowość do wyjazdów służbowych

  • prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • niezależne stanowisko i udział w tworzeniu zespołu

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • partnerskie podejście i miłą atmosferę pracy

comatic. to polska firma specjalizująca się w dziedzinie projektowania i budowy maszyn, automatyzacji procesów technologicznych oraz robotyki przemysłowej. Wieloletnie doświadczenie naszego zespołu łączymy z pasją tworzenia i zamiłowaniem do innowacyjnych technologii. Naszym celem jest tworzenie zoptymalizowanych rozwiązań mających realny wpływ na rozwój i doskonalenie procesów przemysłowych.

Przewiń do profilu firmy