Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier Automatyk - Robotyk

Harx Tooling Sp. z o.o.O firmie

  • Przeźmierowo (pow. poznański)

    Przeźmierowo (pow. poznański), wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • współpraca z działem przygotowującym oferty, w zakresie wycen rozwiązań automatyki i robotyki w oparciu o specyfikacje klienta

  • realizacja projektów automatyki i robotyki: programowanie i uruchomienia maszyn i robotów przemysłowych oraz współpracujących, m.in. ABB, Kuka, Fanuc, Universal Robots, w siedzibie firmy oraz u klientów

  • programowanie PLC i DCS

  • projektowanie układów elektrycznych i automatyki

  • przygotowywanie dokumentacji technicznej projektów: analizy ryzyka dokumentacji elektrycznej, instrukcji obsługi

  • wsparcie techniczne innych działów firmy

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne, preferowani absolwenci kierunków: automatyka, robotyka, mechatronika lub pokrewne,

  • doświadczenie w programowaniu robotów przemysłowych

  • praktyczna wiedza z zakresu automatyki przemysłowej (programowanie PLC (Siemens), tworzenie wizualizacji, rysowanie schematów elektrycznych – Eplan)

  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację

  • prawo jazdy kat. B

  • uprawnienia SEP do 1kV

  • otwartość na nowe technologie, kreatywność

  • umiejętność pracy zespołowej

  • silna orientacja na działanie i klienta

Mile widziane

  • doświadczenie w zakresie programowania robotów współpracujących

  • znajomość języka niemieckiego

To oferujemy

  • umowę o pracę

  • konkurencyjne wynagrodzenie

  • benefity pozapłacowe – opieka medyczna

  • samodzielne stanowisko, dużą swobodę działania i możliwość wdrażania własnych pomysłów

  • możliwość dalszego rozwoju zawodowego w dynamicznie, rozwijającej się firmie

  • kontakt z nowoczesną techniką

  • przyjazną atmosferę w pracy

  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego oraz opieki medycznej na korzystnych warunkach

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

Harx Tooling Sp. z o.o.

Jako uznany w branży automotive, dostawca maszyn, urządzeń i komponentów, dysponujący nowoczesną narzędziownią i wyspecjalizowanym parkiem maszynowym, Harx Tooling dostarcza kompleksowe rozwiązania produkcyjne dla klientów w kraju i za granicą.

Przewiń do profilu firmy