Inżynier Automatyk - Robotyk w dziale Manufacturing Engineering

Faurecia Automotive Polska S.A.

  • Grójec

    Grójec, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • rozwój nowych rozwiązań robotyzacyjnych

  • proponowanie usprawnień i modyfikacja istniejących maszyn

  • opieka nad elementami układów sterowania maszyn i urządzeń zakładowych

  • diagnostyka urządzeń automatyki

  • opracowanie założeń technicznych do automatyzacji procesów produkcyjnych

  • współpraca z firmami współpracującymi, uzgadnianie aspektów technicznych w zakresie automatyzacji maszyn i stanowisk przemysłowych

  • wspieranie pracy działu Utrzymania Ruchu

Nasze wymagania

  • masz doświadczenie na podobnym stanowisku

  • jesteś absolwentem studiów wyższych technicznych (preferowane kierunki: Automatyka, Robotyka, Mechatronika)

  • znasz oprogramowanie firmy Siemens: Step 7, Tia Portal, Sinamics

  • masz doświadczenia w pracy z robotami: ABB, Kuka, Fanuc, Yaskawa

  • posługujesz się językiem angielskim na poziomie komunikatywnym

To oferujemy

  • praca w godzinach 8:00 - 16:00 (poniedziałek – piątek)

  • wysokie standardy miejsca pracy w oparciu o system Lean Management

  • nowoczesne technologie i mechanizmy a m.in. roboty przemysłowe i wózki samojezdne AGV

  • wysoka pozycja firmy na rynku

  • niezbędne do pracy narzędzia i wsparcie specjalistów

  • przyjazna atmosfera w pracy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • paczki świąteczne

  • premia semestralna

  • 50% dofinansowanie do posiłków na stołówce(obiad za ok. 6zł)

  • dofinansowanie do dojazdów (autobus pracowniczy)

Czy wiesz, że co 3 samochód na świecie zawiera części wyprodukowane w Faurecii?

Nasza specjalność to projektowanie i produkcja elementów wyposażenia samochodowego w czterech kluczowych dziedzinach: technologiach kontroli emisji spalin, fotelach samochodowych, wnętrzach samochodowych, rozwiązaniach IT.

Jak to robimy? Działamy w 37 krajach, gdzie liczba zakładów produkcyjnych osiągnęła już okrągłe 300! Z dumą chwalimy się także 35 ośrodkami badawczo-rozwojowymi i załogą blisko 120 tysięcy Faurecian. W Polsce rozwinęliśmy 10 fabryk. W Grójcu, Gorzowie Wielkopolskim, Legnicy, Wałbrzychu i Jelczu-Laskowicach.

Ale to nie wszystko, bo mamy jeszcze: Centrum Badawczo-Rozwojowe, Finansowe Centrum Usług Wspólnych, Platformę Transportowo-Logistyczną, Centrum Wsparcia IT.

Kierujemy się przyszłością!

Przewiń do profilu firmy