Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier Automatyk / Robotyk

ABZ Consulting Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Programowanie: sterowników PLC / robotów przemysłowych / robotów mobilnych;

  • Konfiguracja i programowanie: serwonapędów / systemów wizyjnych;

  • Udział w implementacji, pracach integracyjnych, montażu i uruchamianiu maszyn, stanowisk zautomatyzowanych i zrobotyzowanych;

  • Opracowywanie dokumentacji wykonawczej i powykonawczej;

  • Utrzymywanie stałych, dobrych relacji z Klientami – w zakresie realizowanych projektów.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe z zakresu: Automatyka, Robotyka, Mechatronika;

  • Dyspozycyjność i gotowość do wyjazdów na terenie Polski;

  • Umiejętność analitycznego myślenie, samodzielność, poczucie odpowiedzialności za powierzone zadania;

  • Komunikatywność i bardzo dobra organizacja pracy;

  • Terminowość oraz rzetelność w wykonywaniu zadań;

  • Prawo jazdy kat. B

Mile widziane

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku, w szczególności w obszarach budowy maszyn, prototypów, stanowisk zrobotyzowanych, systemów automatyki;

To oferujemy

  • Atrakcyjną i odpowiedzialną pracę w zgranym zespole i przyjaznej atmosferze;

  • Pracę przy innowacyjnych projektach;

  • Szansę na rozwój zawodowy;

  • Umowę o pracę lub inną formę zatrudnienia;

  • Atrakcyjny system motywacyjny;

  • Niezbędne narzędzia pracy (notebook, telefon, dostęp do samochodu służbowego);

  • Pakiety socjalne (ubezpieczenie, karta medyczna, spotkania integracyjne i inne)

ABZ Consulting Sp. z o.o.

Spółka ABZ Consulting spółka z o.o. (właściciel marek handlowych ABZ, ABZ Energia, ABZ Automatyka i ISEE) z sukcesami funkcjonuje na rynku od 2011 roku. Zespół ABZ Energia to eksperci od efektywności energetycznej oraz najnowszych technologii w inteligentnym zarządzaniu i monitoringu energii. Posiadamy doświadczenie w realizacji ponad 150 referencyjnych projektów dla średnich i największych firm w Polsce. Jesteśmy do dyspozycji Klientów w biurze w Warszawie oraz poprzez autoryzowanych doradców i partnerów na terenie całego kraju.

W celu uzyskania dodatkowych informacji na nasz temat,

odwiedź naszą stronę internetową: www.ab-z.pl

Przewiń do profilu firmy

Informacje dodatkowe

Miejsce pracy: Warszawa, wyjazdy do obiektów na terenie całej Polski