Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier Automatyk - Robotyk

Pro-Inżynier Sp. z o.o.

  • Stargardzka 2, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Stargardzka 2

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • udział projektach budowy maszyn, linii produkcyjnych, automatyzacji procesów produkcyjnych,

  • dobór rozwiązań technicznych (sprzętowych, programowych, funkcjonalnych)

  • programowanie robotów, sterowników PLC oraz paneli operatorskich,

  • dobór aparatury automatyki,

  • rysowanie schematów elektrycznych,

  • wdrażanie oraz testowanie aplikacji,

  • nadzór nad montażem oraz uruchomieniem,

  • przygotowywanie dokumentacji technicznej projektu,

  • współpraca z dostawcami i pozostałymi działami firmy,

  • koordynacja projektu zgodnie z ustalonym harmonogramem oraz raportowanie postępów do przełożonych,

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne, kierunkowe w zakresie automatyzacji procesów (Automatyka i Robotyka lub Mechatronika)

  • 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • praktyczna umiejętność programowania sterowników przemysłowych (mile widziany Allen-Bradley)

  • praktyczna umiejętność programowania robotów przemysłowych( Yaskawa - znajomość będzie dodatkowym autem),

  • mile widziana praktyczna umiejętność programowania paneli operatorskich(AB, Pro-face),

  • bardzo dobra organizacja pracy, skrupulatność oraz wysokie zaangażowanie,

  • samodzielność, komunikatywność, wysoka kultura osobista oraz umiejętność pracy w zespole,

  • prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • uczestnictwo w szkoleniach w celu ciągłego podnoszenia kwalifikacji zawodowych,

  • przyjazną atmosferę w pracy,

  • niezbędne narzędzia: laptop, telefon.

Pro-Inżynier Sp. z o.o. jest firmą produkcyjno-usługową specjalizującą się w konstrukcjach i opakowaniach stalowych, serwisie maszyn przemysłowych oraz automatyzacji procesów produkcyjnych. Współpracujemy z największymi zakładami produkcyjnymi na terenie Polski w branży automotive, spożywczej, produkcji AGD, przetwórstwa drewna oraz tworzyw sztucznych.

Przewiń do profilu firmy

Od 1 kwartału 2022 roku praca w nowej siedzibie firmy, w podwrocławskich Źródłach (gm. Miękinia)