Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier Automatyk

Adient Poland Sp. z o.o. - Oddział Metal w Skarbimierzu

Motoryzacyjna 1

Skarbimierz (pow. brzeski)

Twój zakres obowiązków

  • Projektowanie, budowa i nadzorowanie budowy maszyn i układów sterowania maszynami

  • Programowanie i diagnostyka sterowników PLC oraz paneli operatorskich

  • Realizowanie projektów usprawniających procesy produkcyjne i pozaprodukcyjne

  • Specyfikowanie podzespołów maszyn w oparciu o planowany proces

  • Tworzenie dokumentacji technicznej maszyn

  • Udział w fazach budowy i uruchomienia nowych projektów produkcyjnych

  • Szkolenie zespołu Utrzymania Ruchu

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. wyższe techniczne kierunkowe (preferowana automatyka i robotyka)

  • Umiejętność programowania i diagnostyki SIEMENS s7-300, S7-1500 oraz HMI

  • Znajomość języka angielskiego

  • Czytanie schematów elektrycznych

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku minimum 2 lata

  • Dyspozycyjność

To oferujemy

  • Konkurencyjne wynagrodzenie

  • Szkolenia i podnoszenie kwalifikacji

  • Kartę MultiSport

  • Dofinansowanie do kantyny

  • Dofinansowanie do transportu

  • Ubezpieczenie grupowe UNIQA

  • Sponsorowaną prywatną opiekę Medicover

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • bony żywieniowe

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

  • dofinansowanie dojazdów do pracy

  • inicjatywy dobroczynne

  • pikniki rodzinne

Adient Poland Oddział Metal w Skarbimierzu zajmuje się produkcją struktury metalowej oraz prowadnic foteli samochodowych.

Proces produkcyjny w zakładzie podzielony jest na: montaż, spawalnię oraz lakiernię. Części, które są produkowane trafiają do Klientów, takich jak BMW, Volvo, Opel, Toyota, Ford, Recaro oraz Daimler.

Przewiń do profilu firmy