Oferta pracy

Inżynier - automatyk

BahlsenO firmie

Bahlsen

Józefa Piłsudskiego 1

Skawina

Twój zakres obowiązków

  • Optymalizacja procesów technologicznych w zakresie sterowania maszyn

  • Udział w projektach inwestycyjnych

  • Programowanie sterowników PLC, HMI i systemów SCADA

  • Przeprowadzanie testów FAT, SAT

  • Naprawa maszyn i urządzeń produkcyjnych w zakresie automatyki

  • Realizacja prac prewencyjnych w zdefiniowanych obszarach odpowiedzialności technicznej

  • Regulacja i optymalizacja parametrów sterowania maszyn, modernizacja i optymalizacja wdrożonych rozwiązań technicznych

  • Projektowanie struktur automatyki i algorytmów sterowania

  • Dobór sprzętu sterującego w celach modernizacyjnych

  • Implementacja rozwiązań w zakresie automatyzacji, testowanie i walidacja nowych maszyn i urządzeń

  • Zapewnienie aktualnej i jakościowej dokumentacji technicznej

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne o specjalności automatyka, elektryk lub pokrewne

  • Minimum 3 lata doświadczeń w obsłudze i modyfikacji urządzeń z obszaru automatyki i elektryki przemysłowej, doświadczenie w serwisowaniu układów automatyki przemysłowej

  • Wiedza w zakresie programowania sterowników PLC Siemens

  • Znajomość systemów sterowania opartych na falownikach, sterownikach PLC, serwonapędach, panelach operatorskich Rockwell Automation (znajomość odpowiedników firmy Omron będzie dodatkowym atutem)

  • Umiejętność identyfikowania i diagnozowania przyczyn zakłóceń i awarii oraz stosowania szybkich rozwiązań eliminujących skutki tych zdarzeń

  • Inicjowanie rozwiązań ukierunkowanych na doskonalenie, rzetelność i terminowość, umiejętność współpracy

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

  • Uprawnienia eksploatacyjne SEP od min. 1 [kV] i zdolność do pracy na wysokości powyżej 3 [m]

To oferujemy

  • Stabilną pracę w firmie z ponad 130-letnią tradycją

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, pełen etat

  • Możliwości rozwoju poprzez szkolenia i udział w ciekawych projektach

  • Atrakcyjny pakiet socjalny, w tym karta Multisport, ubezpieczenie NNW, pakiet medyczny

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • program rekomendacji pracowników

Bahlsen

Bahlsen Polska jest producentem ciastek, w tym wiodących na polskim rynku marek Krakuski, HIT i Leibniz. Jest częścią Bahlsen Group – niemieckiej firmy z ponad 130 letnią tradycją. Ciastka produkowane w Polsce sprzedawane są do ponad 80 krajów na całym świecie, m.in. do Wielkiej Brytanii, Stanów Zjednoczonych, Dubaju i wielu państw w Azji.

Bahlsen Polska jako stale rozwijające się i innowacyjne przedsiębiorstwo, konsekwentnie inwestuje w nowoczesne technologie, produkty a przede wszystkim w Pracowników.

Przewiń do profilu firmy