Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier Automatyk

PITTSBURGH GLASS WORKS (POLAND) SP. Z O.O.O firmie

  • Środa Śląska

    Środa Śląska, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Usprawnianie zautomatyzowanych procesów produkcyjnych

  • Wsparcie w tworzeniu dokumentacji procesowej i technicznej

  • Współpraca z serwisem dostawców maszyn i urządzeń

  • Współpraca z działem produkcji i UR w rozwiazywaniu problemów technicznych na liniach produkcyjnych

  • Utrzymywanie najwyższych standardów bezpieczeństwa pracy poprzez kontrole i usprawnianie parku maszynowego

  • Utrzymanie i rozwój istniejącej infrastruktury sieciowej, systemu MES, aplikacji bazodanowych.

  • Współpraca z działem BHP i Projektowym pod kątem tworzenia specyfikacji, odbiorów technicznych i uruchomiania nowych urządzeń i linii produkcyjnych.

  • Integracja nowych urządzeń z istniejącym systemem automatyki

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne z zakresu automatyki przemysłowej

  • Posiadanie aktualnych uprawnień SEP E1 do 1 kV (mile widziane powyżej 1kV)

  • Wysoki poziom wiedzy z zakresu elektrotechniki, automatyki przemysłowej, programowania urządzeń przemysłowych.

  • Znajomość programowania sterowników PLC, głównie Allen Bradley

  • Programowanie paneli HMI, systemów SCADA, systemów OPC

  • Znajomość obsługi i programowania robotów przemysłowych (Fanuc)

  • Znajomość baz danych Microsoft SQL

  • Znajomość podstaw C# i Visual Basic

  • Znajomość sieci przemysłowych: ModBus, Ethernet IP, DeviceNet, ControlNet.

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

  • Umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu

To oferujemy

  • Możliwość rozwoju zawodowego, szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne

  • Pracę w międzynarodowym środowisku

  • Możliwość kontaktu z innowacyjną technologią produkcji szyb

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

PITTSBURGH GLASS WORKS (POLAND) SP. Z O.O.

Firma PGW (Pittsburgh Glass Works) to jedna z najbardziej innowacyjnych firm produkujących szyby klasy premium dla przemysłu motoryzacyjnego. Produkty firmy znajdują zastosowanie w pojazdach najbardziej wymagających koncernów motoryzacyjnych, m.in. dostarczane szyby do obecnego modelu Mercedes Klasa S. PGW posiada 8 zakładów produkcyjnych zlokalizowanych w Stanach Zjednoczonych.

Przewiń do profilu firmy