Oferta pracy

Inżynier Automatyk

ArcelorMittal Poland S.A.O firmie

  • Świętochłowice

    Świętochłowice, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 15 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • dążenie do jak najlepszej niezawodności oraz dostępności urządzeń poprzez prowadzenie i udział w projektach z zakresu automatyki,

  • podejmowanie działań zmierzających do usprawniania instalacji produkcyjnych,

  • współpraca z Kierownikami Wsparcia w zakresie rozwiązywania problemów,

  • współpraca przy tworzeniu standardów prac utrzymania ruchu,

  • analiza jakości części zamiennych i tworzenie standardów dot. doboru części zamiennych,

  • rozwiązywanie technicznych problemów związanych z UR,

  • organizowanie szkoleń dla pracowników UR,

  • wymiana najlepszych praktyk i doświadczeń w ramach firmy.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne,

  • min. 3 letnie doświadczenie zawodowe na analogicznym stanowisku,

  • znajomość sterowników PLC oraz układów automatyki przemysłowej,

  • znajomość komputerowych systemów sterowania,

  • uprawnienia SEP do 1kV,

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego,

  • prawo jazdy kat. B,

  • umiejętność pracy w zespole.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • program emerytalny

  • preferencyjne pożyczki

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • bony żywieniowe

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • inicjatywy dobroczynne