Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier Automatyk - systemy SCADA

VIX Automation Sp. z o.o.

  • Żeliwna 43, Katowice
    Katowice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 6 miesięcy temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa

Żeliwna 43

Katowice

Twój zakres obowiązków

  • Testowanie funkcjonalności systemów SCADA opartych o rozwiązania z rodziny GE (Cimplicity, Historian, WebSpace)

  • Analizowanie i modyfikowanie systemów informatyki przemysłowej

  • Tworzenie elementów aplikacji SCADA

  • Tworzenie testowych programów na sterownikach PLC

  • Kontakt z klientem w celu realizacji wsparcia technicznego systemów SCADA

  • Twoja praca będzie się odbywała w zespole w siedzibie firmy oraz u naszych klientów (sporadyczne wyjazdy, głównie na terenie Polski)

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne (kierunki: automatyka, informatyka oraz pokrewne)

  • znajomość systemów SCADA, w tym szczególnie GE Cimplicity

  • umiejętność samodzielnego uczenia się oraz chęć do stałego rozwoju

  • dobra organizacja czasu pracy

  • rzetelność i terminowość przy realizacji powierzonych zadań

  • praktyczna znajomość języka angielskiego

  • prawo jazdy kat. B

Mile widziane

  • umiejętność programowania sterowników PLC

  • podstawowa znajomość języka VBA

To oferujemy

  • przejrzyste zasady i wartości obowiązujące w firmie

  • stały rozwój zawodowy i dostęp do profesjonalnych szkoleń

  • dostęp (jako dystrybutor GE) do najnowszych technologii IT dla przemysłu

  • system wynagrodzeń i premii, dający realny udział w wypracowanych przez firmę zyskach

  • prywatną opiekę medyczną i ubezpieczenie na życie

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • fundusz oszczędnościowo-inwestycyjny

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • paczki świąteczne

  • inicjatywy dobroczynne

  • pikniki rodzinne

EKSPERCI OD PRZEMYSŁU

Od ponad 15 lat dostarczamy kompleksowe rozwiązania dla przemysłu i zarządzania produkcją. Jesteśmy Autoryzowanym Dystrybutorem Oprogramowania przemysłowego światowego lidera, amerykańskiej firmy GE Digital. Renoma naszego dostawcy oraz 15 lat oferowania na rynku najwyższej jakości usług i wsparcia, pozwoliło nam stać się jedną z wiodących firm w sektorze rozwiązań IT dla przemysłu w Polsce. W naszej ofercie znajdują się tak uznane produkty jak np. systemy Proficy HMI/SCADA iFIX i Proficy Historian, które znalazły zastosowanie w ponad 900 zakładach produkcyjnych na terenie Polski.

Przewiń do profilu firmy

Pracuj z nami!

Zapraszam Cię do pracy w naszej firmie! Razem tworzymy przyszłość polskich przedsiębiorstw!

Mariusz Benna, Prezes Zarządu

VIX Automation odpowiedzialnym pracodawcą

Zostaliśmy uhonorowani tytułem Odpowiedzialny Pracodawca, Lider HR przez Dziennik Gazetę Prawną. Od lat wspieramy swoich pracowników nie tylko w projektach zawodowych, ale także prywatnych. Wierzymy, że przez rozwój osobisty pracowników stajemy się lepszą organizacją.