Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier automatyk

Paroc Polska Sp. z o.o.

  • Trzemeszno

    Trzemeszno, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 2
  • pracodawca nie wymaga CV
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia świąteczna + dodatek zmianowy

Twój zakres obowiązków

  • Diagnozowanie przyczyn awarii przy urządzeniach elektrycznych,

  • Zmiany programowe w sterownikach PLC oraz urządzeniach pomiarowych,

  • Wykonywanie remontów, przeglądów, oraz napraw i modernizacji,

  • Wykonywanie przeglądów prewencyjnych i okresowych.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne o specjalności automatyk lub robotyk,

  • Wiedza z zakresu elektrotechniki,

  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej,

  • Umiejętność posługiwania się dokumentacją elektryczną,

  • Znajomość zagadnień z zakresu automatyki przemysłowej,

  • Znajomość oprogramowania SIMATIC STEP7, TIA PORTAL,

  • Programowanie sterowników PLC w języku LD,SFC, STL,

  • Umiejętność diagnostyki oraz przeprowadzania napraw urządzeń i instalacji elektrycznych oraz automatyki przemysłowej,

  • Wiedza z zakresu systemu zabezpieczeń na linii produkcyjnej i eliminowania zdarzeń potencjalnie wypadkowych,

  • Gotowość do pracy zmianowej,

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego,

  • Aktualne uprawnienia elektryczne SEP do 1kV będą dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełen etat.

  • Pracę w międzynarodowej organizacji z ambitnymi zadaniami.

  • Możliwość nabycia nowych doświadczeń zawodowych.

  • Bogaty program szkoleniowy.

  • Dużą samodzielność w realizacji powierzonych zadań.

  • Pakiet socjalny.

  • Wynagrodzenie odpowiadające zakresowi obowiązków i osiąganym wynikom pracy;

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

Sposób aplikacji:

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego w języku polskim.

Szczegółowych informacji udziela Jan Kieruj: tel. +48 604 412 470