Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier Automatyk Utrzymania Ruchu

Saint-GobainO firmie

  • Dąbrowa Górnicza

    Dąbrowa Górnicza, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Koordynacja przeglądów, prac remontowych i naprawczych na liniach produkcyjnych

  • Diagnostyka oraz analiza awarii

  • Prowadzenie projektów mających na celu obniżanie awaryjności

  • Planowanie i kontrola budżetów technicznych na podległe sobie obszary

  • Proponowanie i realizacja modernizacji linii, maszyn, urządzeń i instalacji

  • Zmiany programowe w zakresie programów istniejących układów sterowania

  • Zarządzanie częściami zamiennymi dla prawidłowego funkcjonowania procesów produkcyjnych

  • Zlecanie i nadzorowanie prac firm zewnętrznych dotyczących nowych i istniejących linii produkcyjnych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe o profilu Automatyka , Robotyka, Elektryka

  • Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku

  • Wiedza z zakresu zasad eksploatacji maszyn i urządzeń oraz programowania sterowników Siemens SIMATIC S7

  • Wiedza z zakresu napędów SEW, LENZE, Bosch – Rexroth

  • Wiedza z zakresu układów sterowania pneumatyką i hydrauliką

  • Umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną

  • Dobra znajomość języka angielskiego

Mile widziane

  • Uprawnienia elektryczne, energetyczne

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • firmowa drużyna sportowa

  • fundusz oszczędnościowo-inwestycyjny

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • Quik Keizen - innowacyjne rozwiazania

Saint-Gobain

Grupa Saint-Gobain tworzy, produkuje oraz dystrybuuje innowacyjne materiały i rozwiązania znajdujące zastosowanie w różnych gałęziach przemysłu, m.in. materiały budowlane oraz szyby do samochodów i pojazdów transportowych. Możemy śmiało powiedzieć, że nasze produkty i rozwiązania poprawiają jakość życia ludzi na całym  świecie. Jesteśmy obecni w 67 krajach i zatrudniamy ponad 170 000 osób. W Polsce posiadamy 25 zakładów i blisko 80 punktów dystrybucyjnych. Posiadamy 20 różnych marek i zatrudniamy ponad 7 000 osób.

Przewiń do profilu firmy

GLASS

Należymy do Grupy Saint- Gobain. Jesteśmy wiodącym producentem szkła płaskiego w Polsce

i jedną z najnowocześniejszych hut szkła na świecie. Nasze szkło jest wykorzystywane w budownictwie,

w przemyśle meblarskim, AGD oraz do produkcji szyb dla przemysłu samochodowego.

Dołącz do naszego zespołu!