Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier Automatyk w dziale R&D

Emerson Automation Fluid Control & Pneumatics Poland Sp. z o. oO firmie

  • Łódź, łódzkie

  • Ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
    • Obecność w 45 krajach
    • 88.000 pracowników na świecie
    • Ponad 600 pracowników w Oddziale Produkcyjnym w Łodzi
    • Ponad 500.000 produktów w ofercie
  • Bezpieczne miejsce pracy
  • Globalny lider łączący technologię i inżynierię zapewniające innowacyjne rozwiązania w zakresie pneumatyki i sterowania przepływem mediów
  • Szerokie spektrum obsługiwanych branż:
    • Branża przemysłowa
    • Branża procesowa
    • Branża medyczna
    • Automatyka maszyn

Opis stanowiska pracy:

Inżynier Automatyk odpowiedzialny jest za poszukiwanie możliwości automatyzacji istniejących procesów produkcyjnych oraz za realizację wynikających z tego projektów. Do obowiązków Inżyniera Automatyka należy stałe poszukiwanie nowych rozwiązań technologicznych z dziedziny automatyki, promowanie i wdrażanie innowacyjnych rozwiązań oraz modernizacja i optymalizacja maszyn lub urządzeń.

Twoją przyszłą rolą będzie:

  • Projektowanie i wykonywanie urządzeń – w tym maszyn testujących,
  • Systematyczne audytowanie obszarów pod kątem możliwości automatyzacji,
  • Weryfikacja poprawności oraz dostosowanie parametrów testowych na liniach produkcyjnych,
  • Programowanie paneli HMI oraz sterowników PLC (Siemens, Fatek),
  • Projektowanie składanie szaf sterujących,
  • Ofertowanie części układu automatyki i sterowania,
  • Dobór odpowiednich metod testu do zadanego produktu,
  • Przygotowywanie dokumentacji realizowanych projektów w tym analiz inwestycyjnych / kosztowych,
  • Wykonywanie dokumentacji techniczno-ruchowej.

Jeśli spełniasz poniższe wymagania, to właśnie Ciebie szukamy:

  • Wykształcenie: minimum inż. automatyki / robotyki / mechatroniki,
  • Doświadczenie: min. 2 lata na podobnym stanowisku,
  • Praktyczna znajomość programowania sterowników PLC (Siemens, oraz paneli HMI),
  • Umiejętność tworzenia schematów elektrycznych i pneumatycznych (Auto Cad),
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,
  • Mile widziane: znajomość LabWiew / C+ oraz doświadczenie w implementacji IoT

A co możemy Ci zaoferować?

  • Stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w solidnej, międzynarodowej firmie która ceni „work-life balance",
  • Wsparcie w początkowym 3 miesięcznym etapie wdrożenia poprzez objęcie programem „Adaptacji Nowych Pracowników”,
  • Udział w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych niezbędnych do podnoszenia kwalifikacji wymaganych na stanowisku pracy,
  • Multikarnet sportowy dofinansowany przez Pracodawcę,
  • Pakiet medyczny oraz ubezpieczenie grupowe w bardzo atrakcyjnych cenach,
  • Elastyczne godziny rozpoczynania i kończenia pracy,
  • Dofinansowanie posiłków w firmowej kantynie,
  • Bardzo atrakcyjne benefity w ramach zakładowego funduszu socjalnego, np. karta podarunkowa na Święta, paczki świąteczne dla dzieci Pracowników,
  • Integracyjne spotkania i imprezy okolicznościowe w świetnej atmosferze.

Ogłoszenie archiwalne