Logo Pracuj.pl

Inżynier Automatyk w dziale R&D

Emerson Automation Fluid Control & Pneumatics Poland Sp. z o. oO firmie

  • Łódź, łódzkie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Emerson Automation Fluid Control & Pneumatics Poland Sp. z o. o

Kurczaki 132

Łódź

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Projektowanie i wykonywanie urządzeń – w tym maszyn testujących,
  • Programowanie paneli HMI oraz sterowników PLC (Siemens, Fatek),
  • Projektowanie i składanie szaf sterujących,
  • Ofertowanie części układu automatyki i sterowania,
  • Wykonywanie dokumentacji techniczno-ruchowej,
  • Wsparcie przy transferach produkcyjnych,
  • Ścisła współpraca z Inżynierami Konstruktorami oraz Inżynierami Produktu i Procesu odnośnie specyfikacji projektowanych maszyn i urządzeń,
  • Współpraca z organami dozoru technicznego oraz uczestniczenie w audytach bezpieczeństwa projektowanych maszyn.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie: minimum inż. automatyki / robotyki / mechatroniki,
  • Praktyczna znajomość programowania sterowników PLC (Siemens, Fatek oraz paneli HMI), (Mile widziana umiejętność programowania w Lab Windows, Lab View)
  • Doświadczenie: min. 3 lata na podobnym stanowisku,
  • Znajomość języka angielskiego mile widziana,
  • Umiejętności analityczne, samodzielność w działaniu,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Umiejętność tworzenia schematów elektrycznych i pneumatycznych (Auto Cad),
  • Samodzielność, kreatywność i skuteczność w działaniu.

To oferujemy

  • Stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Pracę na stanowisku stwarzającym realne możliwości rozwoju kompetencji,
  • Wsparcie w początkowym etapie wdrożenia poprzez objęcie programem „Adaptacji Nowych Pracowników” przez okres pierwszych 3 miesięcy pracy na stanowisku,
  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne,
  • Multikarnet sportowy dofinansowany przez Pracodawcę,
  • Pakiet medyczny oraz ubezpieczenie grupowe w atrakcyjnych cenach,
  • Elastyczne godziny pracy,
  • Firmową stołówkę i darmowe owoce dla wszystkich pracowników w ramach „witaminowych piątków”.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • firmowa drużyna sportowa
  • firmowa biblioteka
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • paczki świąteczne

At Emerson, we are innovators and problem-solvers, focused on a common purpose: leaving our world in a better place than we found it. Each and every day, our foundational values—integrity, safety and quality, supporting our people, customer focus, continuous improvement, collaboration and innovation—inform every decision we make and empower our employees to keep reaching higher.

As a global technology and engineering leader, we provide groundbreaking solutions for customers in industrial, commercial, and residential markets.

Our Automation Solutions business helps process, hybrid, and discrete manufacturers maximize production and protect personnel and the environment while optimizing their energy and operating costs. Our Commercial & Residential Solutions business helps ensure human comfort and health, protect food quality and safety, advance energy efficiency and create sustainable infrastructure.

Emerson, a Fortune 500 company with $17.4 billion in sales, more than 20 Innovation, Solutions & Engineering Centers, and 200 manufacturing locations worldwide, is committed to helping employees grow and thrive throughout their careers.

Whether you're an established professional looking for a career change, an undergraduate student exploring options or a recent MBA graduate, you'll find a variety of opportunities at Emerson. Join our team and start your journey today.

Inżynier Automatyk w dziale R&D, Kurczaki 132, Łódź