Oferta pracy

Inżynier Automatyk w dziale R&D

KIRCHHOFF ECOTEC CENTER sp. z o. o.O firmie

  • Wrocław, dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
TEC Center jest centrum badawczo-rozwojowym dla  KIRCHHOFF Ecotec z markami FAUN i ZOELLER.
Jako grupa przedsiębiorstw działająca na arenie międzynarodowej, z naszymi krajowymi i zagranicznymi spółkami-córkami oraz 3.000 pracowników, jesteśmy wiodącym europejskim producentem w zakresie budowy pojazdów do usuwania odpadów.

Do naszych zespołów we Wrocławiu i Rekowie Górnym poszukujemy kandydatów na stanowisko:
INŻYNIER AUTOMATYK W DZIALE R&D
Miejsce pracy: Wrocław, Rekowo Górne

Zakres obowiązków:

  • Projektowanie układów elektrycznych i automatyki dla maszyn specjalnego zastosowania i ich podsystemów;
  • Programowanie nowych produktów/podsystemów;
  • Uruchamianie/testowanie zaprojektowanych maszyn/systemów;
  • Sporządzanie elektrycznej i programistycznej dokumentacji;
  • Współpraca w zespole projektowym;
  • Wykonywanie zadań związanych z kierowaniem projektem oraz procesem zakupowym.

Wymagania:

  • Co najmniej 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku;
  • Wykształcenie wyższe techniczne o kierunku: elektryka, automatyka, mechatronika;
  • Umiejętność czytania i tworzenia dokumentacji elektrycznej;
  • Umiejętność projektowania prostych układów elektrycznych i automatyki;
  • Znajomość podstaw programowania PLC (znajomość języka ST będzie dodatkowym atutem) oraz HMI;
  • Znajomość magistrali CAN będzie dodatkowym atutem;
  • Wiadomości z zakresu sterowania hydrauliką siłową będą dodatkowym atutem;
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole;
  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu komunikatywnym;
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • Pracę w międzynarodowym środowisku;
  • Aktywne uczestnictwo w rozwoju produktu (od fazy koncepcyjnej po wyrób seryjny);
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Możliwość rozwoju kompetencji zawodowych;
  • Elastyczne godziny pracy;
  • Otwartą i przyjazną atmosferę.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy