Oferta pracy

Inżynier Automatyk w dziale utrzymania ruchu

Sofidel Poland Sp. z.o.o.

  • Mleczarska 31, Ciechanów
    Ciechanów, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów

Mleczarska 31

Ciechanów

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnienie działania systemów automatyki w celu utrzymania ciągłości procesów produkcji oraz magazynowania w magazynie automatycznym.

  • Diagnozowanie usterek maszyn i urządzeń oraz analiza ich przyczyn w celu minimalizacji kosztów zatrzymań i napraw.

  • Stała współpraca z zespołem produkcji i magazynu automatycznego dla zachowania optymalnej efektywności procesów.

  • Planowanie, organizowanie i nadzór nad realizacją przeglądów i remontów w zakresie automatyki.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne w zakresie automatyki lub elektromechaniki.

  • Uprawnienia elektroenergetyczne (SEP) z zakresu eksploatacji do 1kV (mile widziane uprawnienia dozorowe).

  • Umiejętność modyfikacji programu poprzez wstawianie nowych bloków oraz modyfikacji parametrów w blokach sterowników PLC (Siemens).

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie pozwalającym na komunikację z zagranicznymi współpracownikami, serwisami oraz czytanie dokumentacji technicznej.

  • Wysoko rozwinięte umiejętności rozwiązywania problemów oraz wdrażania innowacyjnych rozwiązań.

To oferujemy

  • Pracę w nowoczesnej fabryce o najwyższym poziomie automatyzacji, ze zrobotyzowanym parkiem maszynowym, sprzyjającą ciągłemu rozwojowi zawodowemu w dziedzinie automatyzacji procesów produkcji i magazynowania.

  • Stabilne warunki zatrudnienia: umowa o pracę.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie wraz dodatkowym systemem premiowym zgodne z najlepszym rynkowym standardem.

  • Szkolenia podnoszące kompetencje i wzbogacające uprawnienia zawodowe.

  • Bogaty pakiet benefitów pozapłacowych - m.in: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, deputaty i zniżki na produkty firmowe.

  • Bardzo wysokie standardy bezpieczeństwa i warunków pracy.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • preferencyjne pożyczki

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie usług turystycznych

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • paczki świąteczne

  • możliwość uzyskania uprawnień

Etapy rekrutacji
1

Wstępna rozmowa telefoniczna

2

Spotkanie osobiste z przełożonymi

3

Decyzja o złożeniu oferty pracy

Grupa Sofidel jest jednym z czołowych światowych producentów papieru do zastosowań sanitarnych i domowych. Została założona w 1966 roku. Obecnie realizuje swoją misję w 12 krajach: Włochy, Hiszpania, Wielka Brytania, Francja, Belgia, Niemcy, Szwecja, Polska, Węgry, Grecja, Rumunia oraz USA. Grupa zatrudnia ponad 6000 pracowników, a sprzedaż netto wynosi 1,919 milionów euro (dane z 2019). Zdolności produkcyjne przekraczają milion ton rocznie (1.308.000 ton w 2019). Regina, najbardziej znana marka firmy, jest obecna na niemal wszystkich rynkach referencyjnych. Inne marki to: Softis, Le Trèfle, Sopalin, Thirst Pockets, KittenSoft, Nalys, Cosynel, Lycke, Nicky, Papernet. Grupa bierze udział w programie WWF Climate Savers oraz w inicjatywie Global Compact Organizacji Narodów Zjednoczonych. Widząc w zasadach zrównoważonego rozwoju strategiczny czynnik wzrostu gospodarczego oraz kapitału społecznego, podejmuje zobowiązania ograniczające wpływ swojej produkcji na środowisko. Cele Sofidel w zakresie redukcji emisji gazów cieplarnianych (GHG) do 2030 r. zostały zatwierdzone przez inicjatywę Science Based Targets (SBTi) jako zgodne z zawartym w porozumieniu paryskim wymogiem ograniczenia średniego wzrostu temperatury znacznie poniżej 2°C.

W związku z planowanym wkrótce uruchomieniem w Ciechanowie magazynu automatycznego, poszukujemy dodatkowych osób do zespołu utrzymania ruchu na stanowisko:

Inżynier - Automatyk w dziale utrzymania ruchu

Przewiń do profilu firmy