Oferta pracy

Inżynier Automatyk w dziale utrzymania ruchu

Gi Group Poland S.A.

  • Działdowo

    Działdowo, warmińsko-mazurskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Rekrutujemy dla

Dla naszego Klienta, światowego producenta szkła, poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Inżynier Automatyk.

Twój zakres obowiązków

  • Udział w planowaniu inwestycji związanych z utrzymaniem infrastruktury sortowni i linii kontrolno-pomiarowych ze szczególnym uwzględnieniem zagadnień automatyki i sterowania

  • Bieżąca realizacja obsługi technicznej maszyn, urządzeń oraz LKP i dystrybucji mediów wewnętrznych ze szczególnym uwzględnieniem zagadnień automatyki i sterowania

  • Udział w zarządzaniu procedurami i procesami usuwania awarii

  • Analiza technicznych aspektów funkcjonowania urządzeń wytwórczych z punktu widzenia mechaniki

  • Raportowanie i rozliczanie zamówień materiałów i części

Wymagania pracodawcy

  • Wykształcenie min. średnie techniczne (o profilu Elektryk, Mechanik, Elektromechanik, Mechatronik), mile widziane wyższe (Automatyka, Elektromechanika)

  • Min. 3 letnie doświadczenie na stanowisku automatyk w firmie produkcyjnej (w dziale utrzymania ruchu)

  • Uprawnienia SEP eksploatacja i dozór GR I (bez ograniczeń)

  • Umiejętność programowania sterowników m.in. Siemens i Mitsubishi

Pracodawca oferuje

  • Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze + premie

  • Możliwość otrzymania pakietu relokacyjnego dla osób dojeżdżających

  • Pracę w godzinach 7-15 od pn-pt

  • Stabilne zatrudnienie w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym

  • Umowę o pracę bezpośrednio w firmie

  • Pakiet Benefitów

Gi Group jest jedną z największych agencji pracy i doradztwa personalnego na świecie. Dzięki strategicznym partnerstwom działa w 58 krajach, w tym w 31 bezpośrednio. Jest obecna w Europie, Azji, Amerykach oraz w Afryce. W Polsce agencja świadczy usługi od 2007 roku, intensywnie rozwijając działalność i zakres współpracy z biznesem, budując rynek usług HR. Firma zapewnia kompleksowe usługi w zakresie rekrutacji pracowników wszystkich szczebli, stałego i czasowego zatrudnienia oraz outsourcingu. Gi Group przygotowuje i wdraża programy szkoleniowe. Wspiera Klientów w zarządzaniu zasobami ludzkimi, doradza w obszarze polityki zatrudnienia i optymalizacji kosztów w obszarze HR.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: nr 2010.

Przewiń do profilu firmy