Logo Pracuj.pl

Inżynier Automatyk

Kingspan sp. z o.o.O firmie

  • warmińsko-mazurskie
    warmińsko-mazurskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca zdalna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • tworzenie dokumentacji technicznej,
  • programowanie sterowników PLC – Step 7/Tia Portal,
  • usuwanie awarii na liniach produkcyjnych
  • optymalizacja procesów produkcyjnych oraz modernizacje istniejących maszyn

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe inżynierskie na kierunku: Automatyka lub Elektrotechnika
  • Uprawnienia SEP do 1KV
  • Znajomość środowisk programowania PLC – Step 7/Tia Portal
  • Znajomość systemu WinCC
  • Umiejętność czytania i tworzenia schematów elektrycznych
  • Podstawowa znajomość zagadnień związanych z falownikami.
  • Znajomość pakietu Office- Word/Excel/PowerPoint
  • Prawo Jazdy „B”
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Chęci do pracy i do podróżowania (częste delegacje)

To oferujemy

  • Umowę o pracę
  • Szkolenia
  • Profesjonalne narzędzia pracy
  • Kartę Multisport,
  • Pracę zdalną,
  • Elastyczne godziny pracy
  • Duże możliwości rozwoju
  • Uczestnictwo w ciekawych projektach

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne

Dodatkowe informacje:

  • Forma rekrutacji: Rekrutacja zdalna poprzez Teams, następnie spotkanie osobiste.
  • Poszukujemy absolwentów jak również doświadczonych pracowników.
  • Podróże/Praca zdalna 50/50%.

Inżynier Automatyk, warmińsko-mazurskie