Oferta pracy

Inżynier Automatyk

Sieć Badawcza Łukasiewicz – Instytut LotnictwaO firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Sieć Badawcza Łukasiewicz – Instytut Lotnictwa należy do najnowocześniejszych placówek badawczych w Europie, o tradycjach sięgających 1926 roku. Instytut ściśle współpracuje ze światowymi potentatami przemysłu lotniczego, takimi jak: General Electric, Airbus czy Pratt & Whitney, oraz instytucjami z branży kosmicznej, w tym z Europejską Agencją Kosmiczną. Strategicznymi obszarami badawczymi Instytutu są technologie lotnicze, kosmiczne oraz bezzałogowe. Prowadzone są tutaj także badania i usługi dla przemysłu krajowego i zagranicznego w zakresie technologii materiałowych i kompozytowych, przyrostowych, teledetekcyjnych, energetycznych oraz wydobywczych.

W związku z rozwojem zespołu naszego Klienta – Baker Hughes, poszukujemy najlepszych Kandydatów/ek na stanowisko:

Nasz Klient - Baker Hughes, zajmuje się projektowaniem urządzeń do obsługi instalacji wydobywczych ropy naftowej i gazu spod dna morskiego na całym świecie. BHGE wykorzystuje pasję oraz doświadczenie swoich pracowników w celu zwiększenia produktywność w całym łańcuchu wartości wydobywanych surowców. Dołączając do grona ekspertów z branży wydobycia ropy naftowej i gazu będziesz miał/a Pan/i niepowtarzalną okazję realizować unikatowe, globalne projekty.

Zadania:

  • projektowanie systemów automatycznej regulacji podwodnych instalacji wydobycia ropy naftowej i gazu,
  • tworzenie oprogramowania systemów automatyki,
  • konfiguracja interface’ów, aplikacji i komponentów systemu,
  • analiza i interpretacja wymagań klienta,
  • tworzenie specyfikacji projektowych i procedur testowych,
  • uczestnictwo w przeglądach weryfikacyjnych tworzonych systemów oraz kodu oprogramowania,
  • współpraca z klientami, dostawcami oraz zespołami BHGE pracującymi w innych dziedzinach (tj. elektronika, hydraulika, mechanika) w celu zapewnienia zgodności rozwiązania z wymaganiami klienta, normami i standardami regionu, w którym system jest wdrażany, a także ze standardami jakości firmy BHGE,
  • testowanie, instalacja i uruchomienia systemów automatyki.

Oczekujemy:

  • wykształcenie wyższe techniczne,
  • wiedza i doświadczenie dot. przemysłowych systemów automatycznej regulacji,
  • znajomość systemów Wonderware InTouch, GE Cimplicity, Rockwell ControlLogix, Siemens PCS7 lub innych rozwiązań PLC/SCADA,
  • doświadczenie w implementacji przemysłowych protokołów komunikacyjnych (tj. Modbus, Profibus, CAN, OPC),
  • umiejętność czytania i tworzenia schematów P&ID oraz dokumentacji technicznej projektu,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającej swobodną komunikację (poziom B2),
  • umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu,
  • pozytywne nastawienia do rozwiązywania problemów,
  • otwartość oraz umiejętność szybkiego uczenia się.

Dodatkowym atutem będzie:

  • wiedza dotycząca cyklu życia projektu,
  • doświadczenie w pracy w branży wydobywczej (Oil & Gas),
  • doświadczenie w projektowaniu, testowaniu i uruchamianiu systemów automatyki dla instalacji zarówno malej jak i dużej skali,
  • doświadczenie w pracy z maszynami wirtualnymi,
  • wiedza dotycząca układów elektrycznych i hydraulicznych,
  • doświadczenie w pracy w międzynarodowym zespole projektowym.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Elastyczne godziny rozpoczęcia pracy
  • Dofinansowanie do wypoczynku
  • Prywatna opieka medyczna
  • Grupowe ubezpieczenie na życie
  • Dofinansowanie do karty Multisport
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • Rowerownie - zadaszone miejsca na rowery, suszarnie, przebieralnie, prysznice oraz miejsce do serwisowania rowerów
Pracodawca ma prawo do zakończenia rekrutacji we wcześniejszym terminie.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy