Oferta pracy

Inżynier Automatyk

Sieć Badawcza Łukasiewicz – Instytut LotnictwaO firmie

Sieć Badawcza Łukasiewicz – Instytut Lotnictwa

Aleja Krakowska 110/114

Warszawa

Sieć Badawcza Łukasiewicz – Instytut Lotnictwa należy do najnowocześniejszych placówek badawczych w Europie, o tradycjach sięgających 1926 roku. Instytut ściśle współpracuje ze światowymi potentatami przemysłu lotniczego, takimi jak: General Electric, Boeing, Airbus, Pratt & Whitney, Sikorsky, Rolls-Royce, Baker Hughes, wspierając jednocześnie przemysł krajowy z sektorów: lotniczego, kosmicznego, energetycznego, samochodowego i wielu innych. Głównymi obszarami badawczymi Instytutu są: technologie kosmiczne, silniki lotnicze i rakietowe, materiałoznawstwo, aerodynamika, technologie kompozytowe, projektowanie i badanie konstrukcji lotniczych, hałas lotniczy oraz badania z zakresu wydobycia ropy naftowej i gazu. W ramach Instytutu Lotnictwa działają również certyfikowane przez EASA Organizacja Produkująca i Obsługowa.

W związku z rozwojem zespołu naszego Klienta – Baker Hughes, poszukujemy najlepszych Kandydatów/ek na stanowisko:

Nasz Klient - Baker Hughes, zajmuje się projektowaniem urządzeń do obsługi instalacji wydobywczych ropy naftowej i gazu spod dna morskiego na całym świecie. BHGE wykorzystuje pasję oraz doświadczenie swoich pracowników w celu zwiększenia produktywność w całym łańcuchu wartości wydobywanych surowców. Dołączając do grona ekspertów z branży wydobycia ropy naftowej i gazu będziesz miał/a Pan/i niepowtarzalną okazję realizować unikatowe, globalne projekty.

Zadania:

  • projektowanie systemów automatycznej regulacji podwodnych instalacji wydobycia ropy naftowej i gazu,
  • tworzenie oprogramowania systemów automatyki,
  • konfiguracja interface’ów, aplikacji i komponentów systemu,
  • analiza i interpretacja wymagań klienta,
  • tworzenie specyfikacji projektowych i procedur testowych,
  • uczestnictwo w przeglądach weryfikacyjnych tworzonych systemów oraz kodu oprogramowania,
  • współpraca z klientami, dostawcami oraz zespołami BHGE pracującymi w innych dziedzinach (tj. elektronika, hydraulika, mechanika) w celu zapewnienia zgodności rozwiązania z wymaganiami klienta, normami i standardami regionu, w którym system jest wdrażany, a także ze standardami jakości firmy BHGE,
  • testowanie, instalacja i uruchomienia systemów automatyki.

Oczekujemy:

  • wykształcenie wyższe techniczne,
  • wiedza i doświadczenie dot. przemysłowych systemów automatycznej regulacji,
  • znajomość systemów Wonderware InTouch, GE Cimplicity, Rockwell ControlLogix, Siemens PCS7 lub innych rozwiązań PLC/SCADA,
  • doświadczenie w implementacji przemysłowych protokołów komunikacyjnych (tj. Modbus, Profibus, CAN, OPC),
  • umiejętność czytania i tworzenia schematów P&ID oraz dokumentacji technicznej projektu,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającej swobodną komunikację (poziom B2),
  • umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu,
  • pozytywne nastawienia do rozwiązywania problemów,
  • otwartość oraz umiejętność szybkiego uczenia się.

Dodatkowym atutem będzie:

  • wiedza dotycząca cyklu życia projektu,
  • doświadczenie w pracy w branży wydobywczej (Oil & Gas),
  • doświadczenie w projektowaniu, testowaniu i uruchamianiu systemów automatyki dla instalacji zarówno malej jak i dużej skali,
  • doświadczenie w pracy z maszynami wirtualnymi,
  • wiedza dotycząca układów elektrycznych i hydraulicznych,
  • doświadczenie w pracy w międzynarodowym zespole projektowym.

Oferujemy:

    • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • Elastyczne godziny rozpoczęcia pracy
    • Dofinansowanie do wypoczynku
    • Dofinansowanie do świąt
    • Prywatna opieka medyczna
    • Grupowe ubezpieczenie na życie
    • Dofinansowanie do karty Multisport
    • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych
    • Rowerownia
Pracodawca ma prawo do zakończenia rekrutacji we wcześniejszym terminie.

Ogłoszenie archiwalne