Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier Automatyk

Graham Packaging Poland Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Projektowanie i konstruowanie układów sterowania maszyn i linii technologicznych dla branży przetwórstwa tworzyw sztucznych oraz innych.

  • Tworzenie oprogramowania maszyn oraz ich uruchamianie.

  • Przeprowadzanie audytów, przeglądów, konserwacji, napraw i modernizacji układów automatyki maszyn i urządzeń.

  • Uruchamianie nowych maszyn/urządzeń, odbiór techniczny.

  • Udział w montażu i demontażu maszyn/urządzeń.

  • Pełnienie funkcji lidera małych zespołów serwisowych i montażowych.

  • Przeprowadzanie szkoleń oraz tworzenie instrukcji

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne – specjalność: automatyk, elektryk.

  • Doświadczenie na stanowisku automatyka, projektanta układów sterowania maszyn i urządzeń, programisty sterowników.

  • Umiejętność programowania sterowników PLC ze szczególnym uwzględnieniem sterowników Beckhoff lub innych w środowisku CodeSys.

  • Umiejętność tworzenia aplikacji typu SCADA, HMI: Indusoft, TwinCAT HMI lub inne.

  • Umiejętność projektowania układów sterowania i doboru urządzeń.

  • Wiedza z dziedziny systemów bezpieczeństwa maszyn.

  • Dobra znajomość napędów asynchronicznych i serwonapędów.

  • Wiedza z zakresu układów pneumatyki i hydrauliki.

  • Znajomość języka angielskiego - w stopniu komunikatywnym pozwalającym na swobodne poruszanie się po dokumentacji technicznej. Posiadanie prawa jazdy kategorii B.

  • Dyspozycyjność - gotowość do wyjazdów zagranicznych. Głównie 1-2 tygodniowe, do USA i Unii Europejskiej.

Mile widziane

  • Posiadanie świadectwa kwalifikacyjnego w zakresie eksploatacji urządzeń elektrycznych do 1kV.

  • Umiejętność rysowania schematów elektrycznych.

To oferujemy

  • Możliwość indywidualnego rozwoju. Dostęp do najnowszych technologii. Szkolenia.

  • Zdobycie cennego różnorodnego doświadczenia w dużej międzynarodowej korporacji.

  • Stabilne, konkurencyjne wynagrodzenie, dodatkowe benefity z zakresu FŚŚ. Pakiet medyczny.

Prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem za pomocą przycisku Aplikuj.

Prosimy o umieszczenie w tytule wiadomości: nazwy stanowiska oraz imienia i nazwiska kandydata.