Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier Automatyk

ELIN Sp. z o.o.O firmie

  • Pryzmaty 4, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

ELIN Sp. z o.o.

Pryzmaty 4

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie dokumentacji projektowej

  • Programowanie systemów automatyki budynkowej

  • Uruchamianie instalacji automatyki

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe o profilu automatycznym/elektrycznym

  • Doświadczenie w programowaniu i uruchamianiu instalacji automatyki i BMS

  • Dobra znajomość oprogramowania AutoCAD

  • Gotowość do pracy w delegacji na terenie całego kraju

  • Zaletą będzie znajomość oprogramowania firmy Siemens XWP, ABT, Desigo CC

To oferujemy

  • Umowę o pracę

  • Szkolenia specjalistyczne z zakresu instalacji automatyki

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Ciekawą pracę

  • Miłą atmosferę w dynamicznie rozwijającym się zespole

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

ELIN Sp. z o.o. specjalizuje się w projektowaniu i wykonawstwie instalacji elektrycznych, teletechnicznych oraz automatyki HVAC i BMS w obiektach użyteczności publicznej, komercyjnych i infrastrukturalnych na terenie Polski.

Przewiń do profilu firmy