Oferta pracy

Inżynier Automatyk

CETES COSMETICS POLAND SP. Z O.O.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Utrzymanie maszyn działu produkcji w stanie technicznym pozwalającym na uzyskanie założonych wydajności linii produkcyjnych.

  • Wspieranie mechaników w usuwaniu awarii i usterek oraz identyfikowanie ich źródła.

  • Wykonywanie, zlecanie oraz nadzorowanie remontów i napraw urządzeń znajdujących się w dziale produkcji.

  • Dobór odpowiednich rozwiązań technicznych (programowych, sprzętowych) w obszarze automatyki i elektroniki.

  • Realizacja procesów zamówień i przyjęcia materiałów, w systemie ERP.

  • Kontakt z serwisami zewnętrznymi.

  • Rejestrowanie i dokumentowanie danych dotyczących prac naprawczych, awarii i modernizacji urządzeń oraz części zamiennych w systemie CMMS.

  • Realizowanie projektów w obszarze utrzymania parku maszynowego w ruchu.

  • Tworzenie harmonogramów prac konserwacyjnych i prewencyjnych utrzymania ruch.

  • Ciągłe doskonalenie stanu technicznego oraz obsługi technicznej parku maszynowego.

  • Analiza problemów i ich rozwiązywanie w oparciu o ustrukturyzowane narzędzia.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku inżyniera automatyka (osoby z mniejszym doświadczeniem, ale chętne do podnoszenia swoich kwalifikacji, również zachęcamy do aplikowania).

  • Praktyczna znajomość zagadnień związanych z elektryką i automatyką maszyn produkcyjnych.

  • Uprawnienia SEP do kV.

  • Komunikatywność, zaangażowanie, podejmowanie decyzji.

  • Wykształcenie wyższe techniczne mile widziane.

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym.

  • Gotowość do pracy trzyzmianowej (poniedziałek-piątek).

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie: umowę o pracę.

  • Prywatną opiekę medyczną, w tym gabinet lekarski na terenie zakładu pracy.

  • Atrakcyjny pakiet benefitów: ubezpieczenie grupowe, zniżkę na produkty firmy.

  • Przyjazną atmosferę i międzynarodowe środowisko pracy.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • dyżury lekarza w biurze

  • program emerytalny

  • firmowa biblioteka

  • parking dla pracowników

  • stołówka

CETES Cosmetics Poland Sp. z o.o. to jedna z 6 fabryk koncernu kosmetycznego, zlokalizowana w warszawskim Ursusie. Rocznie produkujemy blisko 200 milionów sztuk kosmetyków takich jak: kremy, balsamy, fluidy, szampony, pasty do zębów, maskary.

Nad produkcją kosmetyków czuwa zespół kilkuset pełnych pasji ekspertów. Najlepsi specjaliści z branży dbają o to, by do naszych klientów trafiły wyjątkowe produkty.

Przewiń do profilu firmy