Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier Automatyk

EnergoSter sp. z o.o.O firmie

3 0005 000 brutto / mies.

EnergoSter sp. z o.o.

Jana Nowaka-Jeziorańskiego 7

Warszawa

Realizujemy przedsięwzięcia w dużych obiektach budowlanych jak również wychodzimy naprzeciw małym inwestycjom. Oferujemy kompleksową obsługę począwszy od doradztwa oraz projektowania, poprzez montaż, rozruch, dokumentację powykonawczą i pomiary, a skończywszy na konserwacji i opiece technicznej.

Posiadamy wiedzę, doświadczenie oraz bazę sprzętową do realizacji dużych przedsięwzięć inwestycyjnych w niżej wymienionym zakresie:

Wykonawstwo następujących systemów:

  • automatyka wentylacji i klimatyzacji,
  • automatyka kotłowni, węzłów cieplnych,
  • automatyka agregatów chłodniczych,
  • monitoring i sterowanie instalacji technicznych (np. elektrycznych, wod- kan),
  • instalacji elektrycznych
  • kontroli dostępu – SKD,
  • sygnalizacji pożaru i oddymiania
  • sygnalizacji włamania i napadu – SSWiN,
  • telewizji przemysłowej CCTV,
  • okablowania strukturalnego i światłowodowego,

Świadczymy również usługi w zakresie:

  • opracowywania dokumentacji projektowej instalacji niskiego napięcia i systemów teletechnicznych,
  • projektowania i wykonawstwa rozdzielnic zasilająco-sterowniczych niskiego napięcia dla wszelkich instalacji,
  • montażu i uruchamiania, jak również przeprowadzanie pomiarów systemów automatyki (automatyki wentylacji, klimatyzacji, automatyki kotłowni, itd.),
  • przeprowadzania rozruchów i regulacji instalacji w systemach wentylacji, klimatyzacji i ciepłownictwa,
  • przeprowadzania pomiarów instalacji elektrycznych, teletechnicznych,
  • prowadzenie stałej opieki technicznej,
  • konserwacji urządzeń elektrycznych instalacji pracujących systemów w dużych obiektach biurowych, handlowych itp.

Opis stanowiska

- uruchomienia instalacji automatyki i BMS,

- serwis gwarancyjny i pogwarancyjny instalacji automatyki

- wykonywanie wizualizacji BMS

- wykonywanie oprogramowania dla sterowników i systemów automatyki

- praca w oddziale w Warszawa lub Radom

Wymagania

                - ukończone studia inżynierskie na kierunku elektrycznym/ mechatronicznym

                - umiejętność obsługi komputera w środowisku Windows

                - znajomość podstaw programowania

                - bardzo dobra organizacja pracy

                - znajomość zagadnień związanych z elektrotechniką, maszynami elektrycznymi

                - mile widziane doświadczenie w programowaniu sterowników PLC

                - doświadczenie w projektowaniu instalacji elektrycznych/automatyki

Oferujemy

- możliwość rozwoju i doskonalenia umiejętności w obsłudze, uruchamianiu i programowaniu instalacji automatyki i BMS

- możliwość wyboru ścieżki kariery i kierunku rozwoju

- zdobywanie wiedzy i umiejętności obsługi  najnowszych rozwiązania branżowych na rynku

- szkolenia branżowe

Ogłoszenie archiwalne