Ta oferta pracy jest nieaktualna od 85 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inżynier Automatyk

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2017-07-31

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

top
Oriflame Products Poland, zakład produkcyjny międzynarodowego koncernu kosmetycznego, poszukuje osoby do pracy na stanowisku:

Zakres obowiązków:

  • Utrzymanie maszyn działu produkcji w stanie technicznym pozwalającym na uzyskanie założonych wydajności linii produkcyjnych
  • Przyjmowanie i realizowanie zgłoszeń z zakresu obsługi technicznej
  • Wspieranie mechaników w usuwaniu awarii i usterek oraz identyfikowanie ich źródeł
  • Wykonywanie, zlecanie i nadzorowanie remontów, napraw oraz modernizacji urządzeń znajdujących się w dziale produkcji
  • Współpraca z serwisem zewnętrznym, wykonawcami zewnętrznymi oraz wewnętrznymi w zakresie utrzymania ruchu
  • Rejestrowanie i dokumentowanie danych dotyczących prac naprawczych, awarii i modernizacji urządzeń w systemie CMMS
  • Tworzenie harmonogramów prac konserwacyjnych i prewencyjnych utrzymania ruch
  • Ciągłe doskonalenie stanu technicznego oraz obsługi technicznej parku maszynowego
  • Zapewnienie niezbędnych części zamiennych dla maszyn produkcyjnych
  • Analiza problemów i ich rozwiązywanie w oparciu o ustrukturyzowane narzędzia
  • Szkolenie operatorów linii z zakresu obsługi maszyn

Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (kierunek elektryczny, automatyka)
  • Minimum dwuletnie doświadczenie w pracy na stanowisku inżyniera
  • Praktyczna znajomość zagadnień związanych z elektryką i automatyką maszyn produkcyjnych
  • Uprawnienia SEP do 1kV
  • Komunikatywność, zaangażowanie, podejmowanie decyzji
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie średniozaawansowanym

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie: umowę o pracę,
  • prywatną opiekę medyczną, w tym gabinet lekarski na terenie zakładu pracy,
  • atrakcyjny pakiet benefitów: ubezpieczenie grupowe, zniżkę na produkty firmy,
  • przyjazną atmosferę i międzynarodowe środowisko pracy.

Siedziba firmy mieści się w Warszawie w dzielnicy Ursus.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV i listu motywacyjnego w terminie do dnia 31.08.2017 r. poprzez przycisk „Aplikuj teraz”.

Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych ujawnionych w dokumentach rekrutacyjnych na potrzeby prowadzenia przyszłych procesów rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn. Dz. U. z 2016 r. poz. 922)”

Jednocześnie informujemy, że administratorem danych jest Oriflame Products Poland Sp. z o.o., ul. Bohaterów Warszawy 2, 02-495 Warszawa. Bez Państwa zgody dane osobowe nie będą udostępniane odbiorcom danych. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz możliwość ich poprawiania. Udzielenie zgody jest dobrowolne.
top

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się