Ta oferta pracy jest nieaktualna od 176 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inżynier Automatyk

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 31.07.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

top
Oriflame Products Poland, zakład produkcyjny międzynarodowego koncernu kosmetycznego, poszukuje osoby do pracy na stanowisku:

Zakres obowiązków:

  • Utrzymanie maszyn działu produkcji w stanie technicznym pozwalającym na uzyskanie założonych wydajności linii produkcyjnych
  • Przyjmowanie i realizowanie zgłoszeń z zakresu obsługi technicznej
  • Wspieranie mechaników w usuwaniu awarii i usterek oraz identyfikowanie ich źródeł
  • Wykonywanie, zlecanie i nadzorowanie remontów, napraw oraz modernizacji urządzeń znajdujących się w dziale produkcji
  • Współpraca z serwisem zewnętrznym, wykonawcami zewnętrznymi oraz wewnętrznymi w zakresie utrzymania ruchu
  • Rejestrowanie i dokumentowanie danych dotyczących prac naprawczych, awarii i modernizacji urządzeń w systemie CMMS
  • Tworzenie harmonogramów prac konserwacyjnych i prewencyjnych utrzymania ruch
  • Ciągłe doskonalenie stanu technicznego oraz obsługi technicznej parku maszynowego
  • Zapewnienie niezbędnych części zamiennych dla maszyn produkcyjnych
  • Analiza problemów i ich rozwiązywanie w oparciu o ustrukturyzowane narzędzia
  • Szkolenie operatorów linii z zakresu obsługi maszyn

Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (kierunek elektryczny, automatyka)
  • Minimum dwuletnie doświadczenie w pracy na stanowisku inżyniera
  • Praktyczna znajomość zagadnień związanych z elektryką i automatyką maszyn produkcyjnych
  • Uprawnienia SEP do 1kV
  • Komunikatywność, zaangażowanie, podejmowanie decyzji
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie średniozaawansowanym

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie: umowę o pracę,
  • prywatną opiekę medyczną, w tym gabinet lekarski na terenie zakładu pracy,
  • atrakcyjny pakiet benefitów: ubezpieczenie grupowe, zniżkę na produkty firmy,
  • przyjazną atmosferę i międzynarodowe środowisko pracy.

Siedziba firmy mieści się w Warszawie w dzielnicy Ursus.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV i listu motywacyjnego w terminie do dnia 31.08.2017 r. poprzez przycisk „Aplikuj teraz”.

Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych ujawnionych w dokumentach rekrutacyjnych na potrzeby prowadzenia przyszłych procesów rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn. Dz. U. z 2016 r. poz. 922)”

Jednocześnie informujemy, że administratorem danych jest Oriflame Products Poland Sp. z o.o., ul. Bohaterów Warszawy 2, 02-495 Warszawa. Bez Państwa zgody dane osobowe nie będą udostępniane odbiorcom danych. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz możliwość ich poprawiania. Udzielenie zgody jest dobrowolne.
top