Logo Pracuj.pl

Inżynier Automatyk

KMB GRUPA Sp. z o.o. Sp. K.O firmie

  • Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • udział w projektowaniu nowych oraz modyfikowanie istniejących systemów automatyki budynkowej;
  • uczestnictwo w projektach wdrażania nowych rozwiązań technicznych;
  • przygotowywanie i nadzór prac z zakresu instalacji elektrycznych oraz automatyki budynkowej;
  • przygotowywanie wycen, rozmowa z klientem;
  • diagnozowanie oraz naprawy urządzeń i instalacji z rozbudowanymi układami pomiarowymi i sterowania;
  • wykorzystanie nowych technologii w poprawie efektywności i optymalizacji kosztów systemów automatyki;
  • programowanie systemów klasy SCADA;
  • przygotowywanie dokumentacji technicznych;
  • programowanie sterowników PLC;
  • projektowanie układów elektrycznych oraz współpraca z elektrykami;
  • wykonywanie przeglądów technicznych.

Nasze wymagania

  • wiedza z zakresu programowania sterowników PLC;
  • znajomość przemysłowych protokołów komunikacyjnych;
  • znajomość czytania schematów elektrycznych i dokumentacji technicznej;
  • podstawowa wiedza na temat elementów automatyki tj. czujników, paneli operatorskich HMI, itp.;
  • znajomość środowiska AutoCad;
  • chęć zdobywania wiedzy i rozwoju;
  • umiejętność pracy w zespole i organizacji pracy własnej;
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • udział w realizacji ciekawych i ambitnych projektów;
  • niezbędne narzędzia pracy.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • dofinansowanie szkoleń i kursów

KMB GRUPA Sp. z o.o. Sp. K.

Przedsiębiorstwo oferujące nowoczesne rozwiązania z branży automatyki przemysłowej z ugruntowaną na rynku pozycją, w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje Kandydatów na stanowisko: Inżynier Automatyk

Inżynier Automatyk, Wrocław