Ta oferta pracy jest nieaktualna od 318 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inżynier Automatyk

  • Żory, śląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 08.11.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jesteśmy jednym z największych dostawców siedzeń samochodowych na świecie, wspierając wszystkich największych producentów w wytwarzaniu różnorodnych typów pojazdów poprzez wysoką jakość, zaawansowane technologie i doskonałe wyniki. Spółka zatrudnia 75 000 pracowników w 230 zakładach produkcyjnych i montażowych zlokalizowanych w 33 krajach. Ponadto firma Adient zajmuje dobrą pozycję na rozwijającym się rynku chińskim, gdzie uczestniczy w 17 przedsięwzięciach typu joint-venture w branży siedzeń, które posiadają 60 zakładów produkcyjnych w 32 miastach.

    W związku z rozwojem zakładu Adient Foam Poland, produkującego piankę poliuretanową do siedzeń samochodowych poszukujemy:

    Miejsce pracy: Żory

    Główne obowiązki:

    • Nadzór nad sterownikami oraz robotami w firmie
    • Modyfikacja i programowanie maszyn produkcyjnych opartych na sterownikach
    • PLC Siemens
    • Rozwiązywanie bieżących problemów i usuwanie awarii
    • Aktywny udział w modernizacjach i nowych projektach
    • Zamawianie części zamiennych

    Wymagania:

    • Wykształcenia wyższego technicznego kierunkowego: Automatyka, Robotyka, Mechatronika, Elektronika
    • Bardzo dobra znajomość sterowników PLC Siemens
    • Mile widziana znajomość Robotów ABB, Fanuc, zagadnień Profibus DP, Ethernet
    • Doświadczenia zawodowego (min. 2 lata)
    • Dyspozycyjności i zaangażowania w wykonywaną pracę
    • Aktualnych uprawnień SEP
    • Analitycznego myślenia
    • Umiejętności pracy w grupie
    • Dobrej  znajomości języka angielskiego

    Oferujemy:

    • Zatrudnienie na umowę o pracę na pełen etat
    • Atrakcyjne wynagrodzenie
    • Możliwość rozwoju zawodowego
    • Szeroki pakiet socjalny

    CV prosimy przesyłać na adres:

    Adient Foam Poland Sp. z o.o. ul.Wygoda 6; 44-240 Żory

    lub za pomocą przycisku:
    W nadsyłanych ofertach proszę umieścić następującą klauzulę : „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.97 Dz.U.133 Poz.883)."