Inżynier Automatyk

  • Żory, śląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 08.11.2017
  • Ważna jeszcze 18 dni (do 08.12.2017)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Jesteśmy jednym z największych dostawców siedzeń samochodowych na świecie, wspierając wszystkich największych producentów w wytwarzaniu różnorodnych typów pojazdów poprzez wysoką jakość, zaawansowane technologie i doskonałe wyniki. Spółka zatrudnia 75 000 pracowników w 230 zakładach produkcyjnych i montażowych zlokalizowanych w 33 krajach. Ponadto firma Adient zajmuje dobrą pozycję na rozwijającym się rynku chińskim, gdzie uczestniczy w 17 przedsięwzięciach typu joint-venture w branży siedzeń, które posiadają 60 zakładów produkcyjnych w 32 miastach.

W związku z rozwojem zakładu Adient Foam Poland, produkującego piankę poliuretanową do siedzeń samochodowych poszukujemy:

Miejsce pracy: Żory

Główne obowiązki:

  • Nadzór nad sterownikami oraz robotami w firmie
  • Modyfikacja i programowanie maszyn produkcyjnych opartych na sterownikach
  • PLC Siemens
  • Rozwiązywanie bieżących problemów i usuwanie awarii
  • Aktywny udział w modernizacjach i nowych projektach
  • Zamawianie części zamiennych

Wymagania:

  • Wykształcenia wyższego technicznego kierunkowego: Automatyka, Robotyka, Mechatronika, Elektronika
  • Bardzo dobra znajomość sterowników PLC Siemens
  • Mile widziana znajomość Robotów ABB, Fanuc, zagadnień Profibus DP, Ethernet
  • Doświadczenia zawodowego (min. 2 lata)
  • Dyspozycyjności i zaangażowania w wykonywaną pracę
  • Aktualnych uprawnień SEP
  • Analitycznego myślenia
  • Umiejętności pracy w grupie
  • Dobrej  znajomości języka angielskiego

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę na pełen etat
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Szeroki pakiet socjalny

CV prosimy przesyłać na adres:

Adient Foam Poland Sp. z o.o. ul.Wygoda 6; 44-240 Żory

lub za pomocą przycisku:
W nadsyłanych ofertach proszę umieścić następującą klauzulę : „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.97 Dz.U.133 Poz.883)."

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się