Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier Automatyki (serwis dla przemysłu)

Konsultim

  • mazowieckie

    mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca mobilna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 3
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnienie najwyższej jakości posprzedażowego wsparcia technicznego dla w pełni zautomatyzowanych maszyn przemysłowych (np. sortowanie, paletyzacja, depaletyzacja) dostarczanych przez Clevertech Group

  • Wsparcie na miejscu u klienta przy rozruchu maszyn poprzez sprawdzanie instalacji oprogramowania, rozwiązywanie problemów i zapewnienie, że sprzęt jest w pełni przygotowany do pracy zgodnie ze standardami Clevertech

  • Podróżowanie do klientów w celu zapewnienia wsparcia wdrożeniowego na miejscu

  • Szkolenie klientów w zakresie najlepszych praktyk z obsługi sprzętu

  • Zdalna pomoc teleinformatyczna w zakresie zarządzania potencjalnymi problemami, aby przywrócić maszyny do optymalnych warunków pracy

  • Aktualizacja i doskonalenie instrukcji

  • Współpraca z zespołem ds. instrukcji i dokumentacji technicznej

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy w firmie świadczącej usługi w zakresie wsparcia technicznego dla firm przemysłowych – preferowane w ciągu ostatnich 3-4 lat

  • Doświadczenie w dziedzinie mechatroniki lub automatyki przemysłowej

  • Zrozumienie lub doświadczenie w rozwiązywaniu problemów ze sterownikami PLC, platformach Rockwell/Codesys, programowaniu robotów FANUC, sieciach przemysłowych Ethernet IP, OI, łączach i interfejsach graficznych

  • Ogólna wiedza z zakresu teorii mechaniki, ruchu, robotyki, okablowania

  • Zrozumienie środowiska Ligix Studio, Rockwell talk Studio (Rockwell lub Siemens), Rslinx, Movisiute (SEW)

  • Wiedza elektryczna pozwalająca czytać schematy elektryczne

  • Możliwość regularnych podróży służbowych do Polski i Europy

  • Prawo jazdy kat. b

  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na komunikację z klientami zagranicznymi

  • Umiejętności współpracy z klientem w celu zrozumienia problemów technicznych i proponowania skutecznych rozwiązań

To oferujemy

  • Program wdrożeniowy

  • Ubezpieczenie medyczne

  • Możliwość współpracy z największymi i najlepszymi w swojej branży fabrykami w Polsce i w Europie

  • Niezbędne narzędzia pracy

Konsultim

Clevertech Eastern Europe jest strategicznym partnerem Clevertech Group. Misją firmy jest zapewnienie najlepszego w swojej klasie posprzedażowego wsparcia technicznego dla klientów Clevertech Group z Europy Środkowo-Wschodniej. Aby zrealizować tę ambicję budujemy nowy zespół w Polsce. Jesteśmy otwarci na zatrudnienie inżynierów na stanowiskach seniorów, liderów zespołów jak i na stanowiska juniorów.

Lokalizacja siedziby: Lublin

Przewiń do profilu firmy