Ta oferta pracy jest nieaktualna od 40 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inżynier automatyzacji procesów w dziale technologii produkcji

  • Żarów, dolnośląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 13.07.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Yagi Poland Factory Sp. z o.o. – firma z branży motoryzacyjnej działająca na rynku polskim od ponad 10 lat. W związku z rozbudową zakładu poszukujemy kandydata na stanowisko:

    Miejsce pracy: Żarów

    Zakres obowiązków:

    • Prowadzenie projektów usprawniania i automatyzacji linii produkcyjnych i maszyn
    • udoskonaleń maszyn w celu ciągłego doskonalenia produkcji
    • Prowadzenie projektów poprawiających dostępność techniczną;
    • konsultacja projektów nowych uruchomień, procesów technologicznych i prac inwestycyjnych,
    • Przygotowanie dokumentacji technicznej dotyczących modernizacji i rozbudowy istniejących urządzeń technologicznych
    • współpraca przy planowaniu i realizacji planów utrzymania ruchu (konserwacje prewencyjne, naprawy, remonty) z wykorzystaniem obecnie stosowanego oprogramowania CMMS
    • współpraca przy planowaniu zakupów części zamiennych i potrzebnych materiałów dążąc do optymalizacji zamówień i ilości części zamiennych
    • Organizacja i kontrola środowiska pracy i warunków, koniecznych dla zapewnienia zadawalającej produkcji.
    • Nadzorowanie zakupów oraz nadzór nad produktami oraz kontrola dokumentów dotyczących zakupu.
    • Współpraca z działem produkcji w zakresie doskonalenia procesów i poprawy wydajności;
    • Współpraca z firmami zewnętrznymi realizującymi prace usługowe i modernizacyjne, kontrola wykonania usług.

    Oczekiwania:

    • wykształcenie wyższe techniczne
    • znajomość rysunku technicznego
    • wiedza z zakresu mechatroniki, elektroniki, automatyki i robotyki
    • Prowadzenie projektów
    • Samoorganizacja pracy
    • Zaangażowania w powierzone obowiązki
    • dobra znajomość obsługi komputera (pakiet MS Office)

    Mile widziane:

    • Znajomość nowinek technicznych i obowiązujących trendów
    • Znajomość języka angielskiego
    • Doświadczenie na podobnym stanowisku
    • Prawo jazdy kat. B

    Oferujemy:

    • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę
    • Atrakcyjne wynagrodzenie, pakiet świadczeń socjalnych z ZFŚS
    • Dodatek za dojazd do pracy
    • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie z kapitałem zagranicznym
    • Stałą możliwość rozwoju zawodowego
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

    Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia   2016 R.     (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji na stanowisko : Inżynier automatyzacji procesów w dziale technologii produkcji prowadzonej przez YAGI POLAND FACTORY SP. Z O.O.UL. FABRYCZNA 3, 58-130 ŻARÓW

    Moje dane osobowe: imię i nazwisko, imiona rodziców, data urodzenia, miejsce zamieszkania (adres do korespondencji), wykształcenie, przebieg dotychczasowego zatrudnienia, są przetwarzane na podstawie przepisu ustawy - art. 221 Kodeksu pracy. Natomiast wyrażona przeze mnie zgoda dotyczy danych osobowych nieobjętych tym przepisem Kodeksu pracy i uprawnia administratora danych do ich przetwarzania w procesie rekrutacji i tylko w celach związanych z prowadzeniem rekrutacji.