Ta oferta pracy jest nieaktualna od 173 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inżynier Automatyzacji Sieci

  • Poznań, wielkopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 05.05.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Beyond.pl od 2005 r. dostarcza pełen zakres usług infrastruktury IT dla rozwoju biznesu. Firma jest pierwszym polskim neutralnym telekomunikacyjnie centrum danych. Beyond.pl to również lider usług data center i chmury obliczeniowej. Firmę na rynku wyróżnia kompleksowe podejście do obsługi potrzeb IT Klienta.

Miejsce pracy: Poznań

Zakres obowiązków:

  • systemowe utrzymywanie infrastruktury sieciowej centrum danych,
  • zaangażowanie we wdrażanie rozwiązań automatyzujących oraz dzielenie się wiedzą na ten temat,
  • samodzielne tworzenie środowisk testowych,
  • usprawnianie wdrażanych systemów,
  • wykonywanie zadań łączących umiejętności z obszarów administracji systemami, infrastrukturą sieciową i programowania skryptowego (DEV-OPS),
  • promowanie systemowego podejścia wewnątrz zespołu IT.

Wymagania:

  • znajomość podstaw działania sieci TCP/IP (poziom CCNA/JNCIA),
  • znajomość systemów Linux jako zaawansowany użytkownik/administrator,
  • umiejętność korzystania z publicznych usług cloud (np. AWS, Azure), znajomość standardów API,
  • wiedza teoretyczna oraz praktyczna dotycząca działania systemów automatyzacji,
    np. Ansible/Chef/Puppet,
  • znajomość języków skryptowych (np. python, php),
  • samodzielność, decyzyjność,
  • otwartość na nowinki technologiczne,
  • gotowość do pracy w interdyscyplinarnych zespołach,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na zrozumienie dokumentacji technicznej.

Dodatkowe atuty:

  • znajomość rozwiązań sieciowych Juniper (SRX, MX, EX, QFX),
  • znajomość protokołu netconf,
  • zaawansowana wiedza sieciowa (poziom CCNP/JNCIP),
  • znajomość EVPN/VXLAN,
  • zaawansowana znajomość języków skryptowych.

Oferujemy:

  • możliwość pracy z nowoczesnymi technologiami w jedynym w Polsce centrum danych z najwyższym certyfikatem bezpieczeństwa Rated 4 wg ANSI/TIA-942,
  • możliwość zdobywania nowych umiejętności przy innowacyjnych projektach,
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności,
  • atrakcyjny pakiet socjalny,
  • narzędzia pracy (laptop, telefon),
  • pracę stacjonarną w Poznaniu.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz.U. 2016 poz. 922 z późn. zm.), prowadzonych przez Beyond.pl Sp. z o.o.”.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się