Ta oferta pracy jest nieaktualna od 4 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inżynier Automatyzacji Testów

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 17.05.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: Warszawa
    TO/WAW

    Opis stanowiska:

    • Opracowywanie, uruchamianie i pielęgnacja skryptów testowych
    • Zarządzanie zestawem automatycznych testów funkcjonalnych / integracyjnych
    • Budowa, rozwój i utrzymywanie środowiska automatyzacji testów funkcjonalnych / integracyjnych
    • Analiza wyników i raportowanie prac
    • Wdrażanie innowacyjnych rozwiązań służących poprawie jakości produktów

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe (preferowane informatyczne lub pokrewne), mile widziany student ostatniego roku lub student zaoczny
    • Co najmniej 2 lata doświadczenia w automatyzacji testów
    • Dobra znajomość dowolnego języka programowania
    • Dobra znajomość narzędzi do automatyzacji testów funkcjonalnych (prefererowane Selenium WebDriver)
    • Znajomość usług/protokołów REST/SOAP
    • Znajomość narzędzi Continuous Integration
    • Znajomość podstaw UML umożliwiająca sprawne posługiwanie się dokumentacją analityczną
    • Znajomość komercyjnych narzędzi automatyzacji testów będzie dodatkowym atutem
    • Obszerna ogólna wiedza informatyczna
    • Umiejętność analitycznego myślenia
    • Komunikatywność, pomysłowość i konsekwencja w dążeniu do celu
    • Dobra znajomość języka angielskiego (minimum na poziomie B1)
    • Gotowość do realizacji prac w kraju i za granicą
    • Mile widziane doświadczenie w automatyzacji testów w podejściu BDD

    Oferujemy:

    • Zdobycie bogatego doświadczenia w testowaniu oraz innych obszarach zapewnienia jakości oprogramowania
    • Możliwość udziału w różnorodnych projektach i środowiskach pracy
    • Możliwość pracy w dużych projektach informatycznych zarówno w Polsce jak i za granicą
    • Udział w szkoleniach i zdobycie certyfikatów w obszarze testowania oprogramowania i pokrewnych
    • Indywidualną ścieżkę kariery umożliwiającą rozwój wiedzy i kompetencji
    • Możliwość pracy z najnowszymi technologiami, a także metodykami realizacji projektów IT
    • Prywatną opiekę medyczną
    • Możliwość skorzystania z dofinansowanej karty Multisport
    • Możliwość skorzystania z dofinansowanych zajęć z języka angielskiego
    • Zajęcia sportowe na terenie Warszawy w wybranych halach sportowych
    • Miłą atmosferę w ambitnym zespole profesjonalistów
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    Informacje dla Kandydata dotyczące przetwarzania danych osobowych:

    Informujemy, iż administratorem danych osobowych jest Soflab Technology Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (40-568) przy ul. Ligockiej 103Dane osobowe są przetwarzane na potrzeby obecnych oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez Spółkę Soflab Technology. Dane nie są udostępniane innym odbiorcom. Każdy Kandydat, który aplikował na ofertę pracy w Soflab Technology Sp. z o.o. posiada prawo dostępu do treści swoich danych, do ich sprostowania oraz ich poprawiania, usuwania, ograniczenia przetwarzania i przenoszenia danych, do sprzeciwu wobec przetwarzania oraz złożenie skargi do organu nadzorczego (Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych).

    Dane osobowe będą przechowywane przez okres 12 miesięcy od dnia złożenia aplikacji lub do momentu wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Jeśli chcesz usunąć swoje dane osobowe z naszej bazy rekrutacyjnej i nie otrzymywać powiadomień o nowych ofertach pracy napisz do nas na: [email protected] używając adres email, który wskazałeś podczas rejestracji/składania aplikacji.

    Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane zgłoszenia.