Oferta pracy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
ARNAP Sp. z o.o.

Inżynier Automatyzacji Zaworów Procesowych

ARNAP Sp. z o.o.O firmie

  • Bielsko-Biała

    Bielsko-Biała, śląskie
  • Ważna jeszcze 10 dni
    do: 19 maj 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • konfiguracja, montaż i kalibracja układów napędowych do zaworów procesowych,

  • wsparcie techniczne działu sprzedaży,

  • wsparcie techniczne klientów,

  • uczestnictwo w rozruchach technologicznych,

  • wyjazdy serwisowe,

  • naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne układów napędowych (mechanika + elektryka),

  • diagnozowanie usterek,

  • opracowywanie schematów elektrycznych i pneumatycznych.

Nasze wymagania

  • wykształcenie techniczne (preferowane: mechatronika, robotyka, mechanika, automatyka, budowa maszyn),

  • umiejętność czytania rysunku technicznego,schematów elektrycznych i pneumatycznych,

  • umiejętność obsługi programów CAD,

  • zdolności manualne (techniczne),

  • podstawowa wiedza z zakresu mechaniki płynów i sterowania procesami,

  • dobra znajomość j. angielskiego (dokumentacja i kontakt z międzynarodowymi działami technicznymi partnerów firmy),

  • ważne prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • pracę w firmie będącej ekspertem z długoletnim doświadczeniem,

  • uczestnictwo w ciekawych i urozmaiconych projektach wielobranżowych (oil&gas, przemysł chemiczny, petrochemiczny, energetyka konwencjonalna, OZE, woda i inne),

  • stabilne zatrudnienie,

  • nowoczesne i elastyczne środowisko pracy,

  • przyjazną atmosferę,

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji.

Centrum Automatyzacji Armatury ARNAP Sp. z o.o. od prawie 30 lat zajmuje się układami napędowymi do zaworów procesowych. Nasze unikatowe doświadczenie i najwyższą jakość rozwiązań doceniają najbardziej wymagający użytkownicy przemysłowi, a zaprojektowane przez nas i wykonane układy pracują na różnorodnych instalacjach, w tym o znaczeniu krytycznym.

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje