Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Airbus Poland S.A., zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Inżynier Awioniki

Airbus Poland S.A.

Aleja Krakowska 110/114

Włochy

Warszawa

Twój zakres obowiązków

Twoim głównym zadaniem jest serwisowanie systemów awionicznych samolotów CASA C295. Na co dzień oznacza to ścisłą współpracę z mechanikami lotniczymi oraz:

wykonywanie prac obsługowych zgodnie ze zleceniami i standardami obsługowymi,

organizacja oraz poświadczanie prac obsługowych realizowanych przez siebie lub personel wspomagający (nie certyfikowany) - w zakresie posiadanych uprawnień,

wsparcie w organizacji prac obsługowych,

uczestniczenie w szkoleniach specjalistycznych dla personelu hangarowego wg wymogów producenta samolotu oraz przepisów lotniczych,

opracowywanie instrukcji napraw, kart zadaniowych, przygotowywanie raportów technicznych, przeprowadzania testów oraz diagnostyki systemów awioniki.

Nasze wymagania

  • minimum 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • licencja B2,

  • minimum dobra znajomość języka angielskiego,

  • W przypadku osób nieposiadających doświadczenia i/lub licencji, a chcących budować karierę w lotnictwie oferujemy stanowisko młodszego inżyniera awioniki, na które wymagamy:

  • wykształcenie techniczne, o specjalności awionika / elektronika / systemy nawigacyjne,

  • dobra znajomość nowoczesnych systemów awionicznych / nawigacyjnych (doświadczenie praktyczne będzie dodatkowym atutem),

  • znajomość architektury cyfrowych szyn danych i zagadnień techniki cyfrowej,

  • minimum dobra znajomość języka angielskiego.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

  • Poza tym szukamy osoby, która szybko przyswaja wiedzę, lubi rozwiązywać problemy techniczne oraz dobrze czuje się współpracując ściśle z osobami z różnych obszarów: mechanicy, kontrolerzy jakości, project managerowie, klienci.

Jesteśmy pasjonatami lotnictwa na pełnym etacie. Projektujemy, produkujemy, montujemy i serwisujemy samoloty od 90 lat. Spod naszych rąk wychodzi m.in. samolot szkolno-treningowy dla pilotów polskich sił powietrznych PZL Orlik TC II Advanced, elementy samolotu pasażerskiego Airbus 330 oraz wojskowego CASA C295. Szukamy współpracowników, z którymi będziemy mogli dzielić naszą pasję i dumę z pracy.

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje