Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier B+R - konstruktor mechanik

PROGRESJA SPACE sp. z o.o.

  • Skotnicka 252
    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Skotnicka 252

Kraków

Jesteśmy startupem działającym w sektorze kosmicznym, którego celem jest wdrożenie własnych podsystemów satelitarnych dla małych satelitów. Jesteśmy na wczesnym etapie rozwoju, ale mamy za sobą już pierwsze sukcesy. Współpracujemy m.in. z Instytutem Fizyki Plazmy i Laserowej Mikrosyntezy w Warszawie, Politechniką Warszawską, a także realizujemy projekty dla Europejskiej Agencji Kosmicznej.

Jeżeli lubisz wysokie technologie, wymagające wyzwania i chcesz tworzyć własne konstrukcje, które znajdą się w kosmosie – zapraszamy do naszego zespołu!

Poszukujemy ambitnego inżyniera z wiedzą w zakresie mechaniki, wymiany ciepła, materiałów metalicznych, poszukującego wyzwań w projektach B+R.

Zakres obowiązków:

  • Planowanie i realizacja prac konstrukcyjnych systemów napędów satelitarnych,
  • Opracowywanie procesu wytwarzania z wykorzystaniem różnorodnych technologii (EDM, zgrzewanie dyfuzyjne, spawanie elektronowe itp.)
  • Wykonywanie obliczeń wspierających proces projektowania
  • Analiza i ocena dostępnych rozwiązań konstrukcyjnych, komponentów, materiałów i metod wytwarzania
  • Udział w procesie projektowania architektury podsystemów satelitarnych
  • Integracja oraz testowanie prototypów
  • Tworzenie dokumentacji
  • Przeprowadzanie badań laboratoryjnych i weryfikacja poprawności działania układów

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Doświadczenie w pracach konstrukcyjnych maszyn i urządzeń / pracach B+R
  • Znajomość języka angielskiego min. B2
  • Wiedza i doświadczenie w zakresie wymiany ciepła i/lub metali ogniotrwałych

Mile widziane:

  • Umiejętność obsługi oprogramowania CAD
  • Umiejętność modelowania i wykonywania obliczeń (Python / Matlab)
  • Znajomość zagadnień dotyczących systemów satelitarnych
  • Doświadczenie w tworzeniu stanowisk testowych
  • Doświadczenie w zakresie obliczeń numerycznych oraz analitycznych
  • Znajomość oprogramowania MES (ANSYS)

Oferujemy:

  • Nieograniczony dostęp do świeżo zmielonej kawy
  • Udział w nowatorskich projektach od podstaw do końcowego produktu, którego celem jest demonstracja działania w przestrzeni kosmicznej
  • Pracę z młodym i ambitnym zespołem nad wysokimi technologiami dedykowanymi dla sektora kosmicznego
  • Elastyczny czas pracy, dofinansowanie karty Multisport

Ogłoszenie archiwalne