Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier B+R ds. modułów laserowych / Mechatronik

Tomorrow’s System Sp. z o.o.O firmie

  • Okulickiego 7/9, Piaseczno
    Piaseczno, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)

Tomorrow’s System Sp. z o.o.

Okulickiego 7/9

Piaseczno

Twój zakres obowiązków

  • Udział w projekcie badawczo-rozwojowym, którego celem jest stworzenie nowego produktu w postaci źródła laserowego (głowicy laserowej) lasera wielodiodowego oraz współtworzenie innych nowych produktów.

  • Planowanie metod i sposobów przeprowadzania pomiarów mechanicznych i elektrycznych oraz budowa i dostosowywanie laboratoryjnych stanowisk pomiarowych.

  • Projektowanie przystawek pomiarowych i innych elementów przyłączeniowych.

  • Montaż i testowanie laserów produkcyjnych i badawczych, w tym ustawianie optyk i laserów, diagnozowanie błędów, monitorowanie i analiza wyników.

  • Badania nad właściwościami i współpracą komponentów mechanicznych i optycznych, np. badania nad integracją soczewek i zwierciadeł z pozostałymi komponentami.

  • Przeprowadzanie kontroli jakości elementów i podzespołów produktów.

  • Przeprowadzanie testów cięcia i grawerowania na różnych materiałach na maszynie CNC.

  • Współpraca z działami produkcji i CNC oraz z projektantami elektroniki i mechaniki.

  • Optymalizowanie procesów produkcyjnych, w tym aktywny udział w usprawnianiu montażu urządzeń.

  • Sporządzanie raportów, tworzenie obliczeń i analiz oraz statystyk technicznych.

  • Przygotowywanie dokumentacji technicznych produktów i w razie potrzeby ich części.

  • Określanie potrzeb zamówienia części i komponentów laserowych oraz określanie ich specyfikacji, a w razie potrzeb kontakt z dostawcami.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie (warunek konieczny): minimum średnie techniczne; preferowane wykształcenie wyższe: inżynier mechatroniki lub dziedzin pokrewnych.

  • Język angielski w stopniu komunikatywnym, minimum poziom B2.

  • Doświadczenie zawodowe: na podobnych stanowiskach – preferowane przynajmniej 3 lata łącznie.

  • Umiejętność podstawowego projektowania w programach 3D CAD Fusion i/lub ZW3D.

  • Umiejętność lutowania na poziomie podstawowym.

  • Wiedza z zakresu metrologii, znajomość łańcuchów wymiarowych, umiejętne przeprowadzanie pomiarów elektrycznych.

  • Doświadczenie w ustawianiu i testowaniu sprzętu optoelektronicznego/laserowego.

  • Umiejętne używanie materiałów i środków do montażu, np. IPA, pasty termoprzewodzące czy kleje UV.

  • Umiejętność pracy nad wieloma zadaniami i zarządzania priorytetami.

  • Umiejętność pracy w zespole, umiejętność dzielenia się swoimi pomysłami, staranność, skrupulatność, dokładność, umiejętności analityczne oraz umiejętności komunikacyjne pozwalające na prawidłowe informowanie zespołu o postępach.

  • Preferowane doświadczenie w przeprowadzaniu produktu przez część cyklu życia inżynieryjnego – od wykonalności do produkcji.

Mile widziane

  • Umiejętność projektowania płytek PCB w programie Eagle CAD na poziomie podstawowym lub lepszym.

  • Znajomość działania komponentów optomechanicznych, takich jak stoliki liniowe, stoły podziałowe, śruby mikrometryczne czy pozycjonery wiązki.

  • Doświadczenie w pracy nad autorskim projektem z dowolnej dziedziny.

  • Hobby powiązane z dziedzinami technicznymi.

To oferujemy

  • Udział w szybko rozwijającym się i dobrze dofinansowanym startupie technologicznym poprzez udział w projektach B+R

  • Uzyskanie doświadczenia i możliwość udziału w innowacyjnym projekcie badawczym - Inteligentny Rozwój 2014-2020 pozyskanym z Narodowego Centrum Badań i Rozwoju (NCBiR) - udział w projekcie Unijnym- szybkiej ścieżki

  • Prace w dobrze wyposażonym ośrodku, dysponującym szerokim asortymentem urządzeń pomiarowych i badawczych

  • Współpraca i możliwość czerpania doświadczenia od specjalistów/ doświadczonych inżynierów z dziedzin: elektronika, mechanika i mechatronika oraz doświadczonych managerów

  • Możliwości rozwoju osobistego i zawodowego,

Marka Opt Lasers firmy Tomorrow's System Sp. z o.o to światowy ceniony leader w dziedzinie nowych technologii zajmujących się produkcją systemów laserowych. Oferujemy rozwiązania i komponenty związane z techniką laserową, produkujemy głowice laserowe do cięcia i grawerowania, sterowniki, moduły laserowe oraz rozwiązania indywidualne. Firma została założona w 2014 roku, zaraz po tym, jak dwuosobowy zespół został jednym z laureatów konkursu na najlepszy polski Start-Up, organizowanego przez Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości. Obecnie firma bardzo dynamicznie się rozwija poszerzając swoją dominację na rynku nowych technologii laserowych. Ponad dwudziestoosobowy zespół dokłada wszelkich starań, aby pozyskać większą rzeszę zadowolonych klientów zawierając nowe biznesowy kontakty oraz wprowadzając nowe innowacyjne rozwiązania na rynek. Firma rozwija się na wielu płaszczyznach i z każdym rokiem wydzielane są nowe stanowiska pozwalające stworzyć dobrze zgrany, uzupełniający się i funkcjonujący zespół. To właśnie dzięki aktualnym osiągnięciom jesteśmy niezmiernie szczęśliwi mogąc zaproponować Państwu pracę na stanowisku: Inżyniera ds. B+R – modułów laserowych / Mechatronika.

Przewiń do profilu firmy

Miejsce pracy: Piaseczno, Okulickiego 7/9

Czas pracy i warunki zatrudnienia: Pełen etat, zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, możliwe od zaraz, zarobki współmierne do posiadanych umiejętności, i kwalifikacji .

Godziny pracy: od 7:00-9:00 do 15:00-17:00.

Prosimy o wskazanie oczekiwań finansowych w formularzu zgłoszeniowym.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Sprawdź nasze inne ogłoszenia o pracę- prowadzimy otwartą rekrutację na nowopowstałe techniczne stanowiska.

Poznaj nas, zaglądając na stronę naszej marki: https://optlasers.com/