Logo Pracuj.pl

Inżynier Badań i Rozwoju

MDM NT sp. z o.o.O firmie

  • Bażanowice (pow. cieszyński)
    Bażanowice (pow. cieszyński), śląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • praca nad rozwojem produktów
  • udział w projektach badawczo-rozwojowych, prowadzących do wdrożenia nowych produktów
  • przygotowywanie koncepcji nowych produktów
  • prowadzenie projektów wdrożeniowych

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne
  • doświadczenie na stanowisku technologa, managera lub inżyniera rozwoju
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego

Mile widziane

  • znajomość procesów produkcyjnych z dziedziny przetwórstwa tworzyw sztucznych,
  • doświadczenie w zarządzaniu projektami

To oferujemy

  • stabilność zatrudnienia
  • możliwość rozwoju zawodowego i codzienny kontakt z nowoczesnymi technologiami
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, o bardzo dobrej pozycji na rynku
  • atrakcyjne warunki współpracy
  • bogaty system benefitów

Inżynier Badań i Rozwoju, Bażanowice (pow. cieszyński)