Oferta pracy

Inżynier Baz Danych

ASSECO DATA SYSTEMS S.A.O firmie

ASSECO DATA SYSTEMS S.A.

Prezydenta Gabriela Narutowicza 136

Łódź

Twój zakres obowiązków

Zajmujemy się operacyjnym utrzymaniem usług w naszych Centach Danych, w Chmurze publicznej oraz w modelu hybrydowym. Poza codziennym procesem utrzymania, już istniejących środowisk informatycznych, projektujemy oraz wdrażamy nowe usługi, o szerokim spektrum stosu technologicznego. W naszym Zespole będziesz „skazany” na rozwój, super relacje i wyjątkowy klimat pracy zespołowej. Jeżeli kreatywność, zaangażowanie, chęć poszerzania horyzontów w obszarze nowych technologii informatycznych to twoje drugie ja, jesteś na odpowiedniej drodze, zapraszamy do współpracy.

Nasze wymagania

  • znajomość technologii baz danych SQL w ujęciu ogólnym,

  • znajomość technologii baz danych noSQL w ujęciu ogólnym,

  • znajomość praktyczna co najmniej jednego z „silników” baz danych : PostgreSQL, MS SQL, MariaDB (MySQL),

  • znajomość systemów operacyjnych rodziny Linux oraz Windows na poziomie inżyniera systemowego,

  • umiejętność optymalizacji baz danych w ujęciu systemowym oraz aplikacyjnym,

  • umiejętność holistycznego analizowania/diagnostyki środowisk bazodanowych,

  • wykształcenie wyższe,

  • min. rok doświadczenia na podobnym stanowisku,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • dobra organizacja zadań własnych,

  • ukierunkowanie na rozwój i doskonalenie umiejętności technicznych,

  • wysoka dyscyplina pracy,

  • wysokie zaangażowanie w realizację powierzonych zadań,

  • znajomość języka angielskiego, co najmniej na poziomie B1.

Mile widziane

  • znajomość praktyczna MongoDB,

  • znajomość praktyczna szerszej gamy silników baz danych,

  • praktyczna i wykraczająca poza podstawy znajomość języka SQL.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • program emerytalny

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku