Ta oferta pracy jest nieaktualna od 8 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inżynier baz danych

  • Zabrze, śląskie
  • Specjalista
  • 14.06.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Sygnity jest czołową polską firmą. Od ponad 25 lat dostarczamy i wdrażamy zaawansowane technologicznie rozwiązania. Świadczymy usługi w pełnym zakresie: od konsultingu, poprzez realizację i wdrożenie, aż do serwisowania i outsourcingu.

    Szukamy ludzi z pasją, którzy nie boją się nowych wyzwań i chcą stać się częścią firmy kochającej branżę IT.

    Rozpocznij zawodową karierę od projektów dla naprawdę wielkich graczy!

    INŻYNIER BAZ DANYCH
    Miejsce pracy: Zabrze

    Zadania:

    • Instalacja i konfiguracja baz danych Oracle
    • Administracja środowiskami bazodanowymi Oracle (minimum 11g, 12g)
    • Znajomość usług klastrowych
    • Aktualizacja komponentów baz danych Oracle (poprawki bezpieczeństwa, nowe wersje środowisk)
    • Aktualizacja systemów operacyjnych
    • Monitorowanie i analiza wydajności bazy danych pod kątem działania aplikacji
    • Wsparcie w zagadnieniach optymalizacyjnych dla zespołu aplikacyjnego
    • Migracje rozwiązań pracujących na środowiskach bazodanowych Oracle na inną infrastrukturę techniczną
    • Diagnostyka i usuwanie awarii
    • Odtworzenie bazy danych w przypadku awarii
    • Administracja systemem operacyjnym Linux
    • Tworzenie dokumentacji technicznej na potrzeby projektu
    • Wsparcie i wkład w przygotowaniu propozycji rozwiązania w projekcie

    Wymagania:

    • Doświadczenie na powyższym stanowisku min. 2 lata
    • Znajomość zagadnień administracyjnych z zakresu innych baz niż Oracle
    • Otwartość na zagadnienia związane z rolą architekta rozwiązań IT

    Z nami zyskasz:

    • Pracę w stabilnej firmie, posiadającej ugruntowaną pozycję rynkową,
    • Współpracę z zespołem otwartych i kreatywnych ludzi,
    • Możliwość wdrażania własnych pomysłów i innowacyjnych rozwiązań,
    • Możliwość rozwoju zawodowego.