Logo Pracuj.pl

Inżynier

PGE Dystrybucja S.A. Oddział ŁódźO firmie

  • Bełchatów
    Bełchatów, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna

Twój zakres obowiązków

  • planowanie rozwoju sieci oraz koordynacja procesu przyłączeniowego,
  • nadzorowanie działalności technicznej w zakresie prawidłowej pracy sieci elektroenergetycznej, właściwej eksploatacji oraz potrzeb rozwojowych sieci,
  • planowanie i nadzór procesów eksploatacji majątku sieciowego,
  • przetwarzanie danych pomiarowych dla celów wykonywania bilansów
  • opracowywanie oraz monitorowanie programów działań optymalizujących prowadzenie gospodarki energetycznej
  • prognozowanie i planowanie z zakresu bilansów energii elektrycznej na obszarze Oddziału oraz współpraca w przedmiotowym zakresie z Biurem Operatora Rynku (DR/CE)
  • koordynacja prac w zakresie obsługi układów pomiarowo-rozliczeniowych.
  • wykonywanie nadzoru nad siecią SN i nN,
  • prowadzenie dokumentacji i statystyki.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe o profilu: sieci elektroenergetyczne, elektrotechnika lub pokrewne,
  • uprawnienia kwalifikacyjne „E” i „D” – mile widziane.
  • prawo jazdy kat. B.
  • znajomość MS Word oraz MS Excel na poziomie średniozaawansowanym,
  • znajomość topografii obszaru działalności Oddziału-mile widziana
  • umiejętność organizacji pracy własnej i ustalania priorytetów,
  • umiejętność pracy w grupie, komunikatywność,

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • przyjazną atmosferę pracy
  • pakiet benefitów pozapłacowych

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • program emerytalny
  • preferencyjne pożyczki
  • firmowa biblioteka
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • inicjatywy dobroczynne

PGE Dystrybucja S.A. Oddział Łódź

Grupa Kapitałowa PGE jest największym w Polsce przedsiębiorstwem sektora elektroenergetycznego. Gwarantuje bezpieczne i stabilne dostawy energii elektrycznej do ponad pięciu milionów klientów. Stale się zmieniamy, by realizować nasze strategiczne cele, w tym osiągnięcie neutralności klimatycznej do 2050 r. Jesteśmy liderem transformacji energetycznej w Polsce.

PGE Dystrybucja S.A. to największy w Polsce operator systemu dystrybucyjnego. Spółka działa na terenie wschodniej i centralnej części kraju (około 40% terytorium Polski). Dystrybuuje energię elektryczną do ponad 5,5 mln Odbiorców. W centrali i siedmiu oddziałach spółki zatrudnionych jest prawie 10 tys. pracowników.

Aktualne oferty pracodawcy
Numer referencyjny: PGED/OLD/02/23

Inżynier, Bełchatów