Logo Pracuj.pl

Inżynier Bezpieczeństwa Procesowego

TÜV SÜD Polska Sp. z o.o.O firmie

  • kujawsko-pomorskie
    kujawsko-pomorskie
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • opracowanie, aktualizacja i prowadzenie analiz zagrożeń procesowych PHA, HAZID, HAZOP
  • analizowanie i rekomendacje w zakresie wymagań BHP i ppoż. dot. rozmieszczenia urządzeń oraz obiektów technologicznych
  • analiza i klasyfikacja stref zagrożenia wybuchem
  • analiza i klasyfikacja zabezpieczeń dla obiektów i urządzeń procesowych
  • współpraca w ramach zespołów projektowych
  • opracowanie rysunków i schematów technicznych na potrzeby analiz
  • uczestniczenie w spotkaniach z Klientem,
  • nawiązywanie i utrzymywanie relacji z nowymi i obecnymi klientami.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe, preferowane techniczne
  • znajomość metod identyfikacji, oceny i szacowania ryzyka oraz wymagań (ATEX, p-poż, HAZOP, HAZID, PHA i innych)
  • minimum 3 letnie doświadczenie zawodowe w pracy na zbliżonym stanowisku
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej (P&ID, rysunku technicznego)
  • prawo jazdy kat. B
  • zdolność analitycznego myślenia,
  • samodzielność, terminowość i wysokie poczucie odpowiedzialności za wykonywane zadania
  • umiejętność pracy pod presją czasu, wielozadaniowość
  • bardzo dobre zdolności organizacyjne

Mile widziane

  • doświadczenie w prowadzeniu szkoleń
  • wiedza w zakresie dyrektywy Seveso II
  • znajomość AutoCad
  • doświadczenie w przemyśle rafineryjnym lub chemicznym

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę / B2B
  • dostęp do pakietu benefitów pracowniczych (m. in. opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta sport & kultura, dofinansowanie do nauki języków obcych i wypoczynku)
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • pracę w gronie specjalistów, w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • przyjazną atmosferę pracy
  • niezbędne narzędzia pracy

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie

TÜV SÜD Polska Sp. z o.o.

TÜV SÜD Polska działa na rynku od 1998 roku jako jeden z wielu oddziałów TÜV SÜD na świecie. Należymy do międzynarodowej organizacji TÜV SÜD AG, który od ponad 140 lat chroni ludzi, środowisko i własność przed niekorzystnymi skutkami technologii. Realizujemy kompleksowe usługi dla tych sektorów gospodarki w zakresie badań, inspekcji, certyfikacji oraz szkoleń wspierając naszych klientów i budując ich wartość dodaną.

Inżynier Bezpieczeństwa Procesowego, kujawsko-pomorskie