Inżynier Bezpieczeństwa Technicznego / Technical Safety Engineer

Stanisława Klimeckiego 1

Podgórze

Kraków

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Definiowanie wymagań dotyczących bezpiecznego funkcjonowania instalacji technologicznych
  • Bezpieczeństwo procesowe
  • Instalacje ppoż.(wymagania oraz projekt techniczny)
  • Zabezpieczenia ogniochronne konstrukcji stalowych
  • Klasyfikacja stref zagrożenia wybuchem
  • Definiowanie wymagań dla monitoringu gazowo - pożarowego
  • Wymagania BHP i ppoż. dla rozmieszczenia urządzeń technologicznych
  • Wymagania dotyczące dróg i wyjść ewakuacyjnych
  • Wytyczne dla zasilania i oświetlenia awaryjnego
  • Definiowanie wymagań dla bezpiecznego środowiska pracy
  • Opracowanie raportów bezpieczeństwa

Nasze wymagania

  • Branżowe wykształcenie techniczne
  • Doświadczenie w świadczeniu usług inżynieryjnych w branży ropy i gazu ziemnego (oil & gas) będzie dodatkowym atutem
  • Dobra znajomość języka angielskiego, w mowie i piśmie
  • Rozumienie definicji zagrożenia i ryzyka w przemyśle ropy i gazu ziemnego (oil & gas)
  • Motywacja i proaktywne nastawienie
  • Zdolność pracy w zespole inżynierów profesjonalistów

To oferujemy

  • Cenne doświadczenie projektowe w branży Oil&Gas, dla obiektów typu „offshore’ (platformy wiertnicze)
  • Możliwość zdobywania dalszego doświadczenia w środowisku specjalistów
  • Możliwość ciągłego rozwoju poprzez szkolenia branżowe
  • Możliwość szkolenia niezbędnego do pracy na obiektach typu „offshore”, w rejonie Norweskiego Szelfu Kontynentalnego
  • Prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie, pakiety sportowe i inne atrakcyjne benefity
  • Elastyczne godziny pracy
  • Bardzo przyjazną atmosferę w biurze

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • owoce
  • spotkania integracyjne
  • firmowa drużyna sportowa
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • przedszkole / żłobek pracowniczy
  • dofinansowanie wypoczynku
  • paczki świąteczne
  • świętowanie urodzin
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne
  • pikniki rodzinne
  • Holiday apartments

Prosimy o załączenie CV w języku angielskim.

Please send the CV in English.

APPLY Poland Sp. z o.o. jest jedną z czołowych polskich firm inżynierskich, z siedzibą główną w Krakowie. Dostarczamy wielobranżowe usługi projektowe dla przemysłu ropy naftowej i gazu oraz przemysłu energii odnawialnych w sektorze norweskim i europejskim.

W najbliższym czasie będziemy również dostarczali usługi projektowe dla nowoczesnych farm wiatrowych i innych inwestycji z sektora energii odnawialnych.

Dynamicznie się rozwijamy! W październiku 2021 otworzyliśmy nowe biuro na Śląsku, w Katowicach!

W związku z dynamicznym rozwojem firmy i uzyskaniem wieloletnich umów ramowych na obsługę projektową ponad 10 platform wiertniczych na Morzu Północnym, poszukujemy kandydatów na stanowiska inżynierskie.

Zapraszamy do współpracy!

Aktualne oferty pracodawcy
TSE-2204

Inżynier Bezpieczeństwa Technicznego / Technical Safety Engineer, Stanisława Klimeckiego 1, Podgórze, Kraków