Ta oferta pracy jest nieaktualna od 7 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inżynier Big Data / Cloud Analytics

  • Wrocław, dolnośląskie
  • Strzegomska 42B, 53-611 Wrocław, Polska pokaż mapę
  • Specjalista
  • Pełny etat
  • 15.06.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Nr ref. 01/47E/Wro
    Miejsce pracy: Wrocław

    Opis stanowiska:

    Nasz Zespół entuzjastów najnowszych rozwiązań z zakresu przetwarzania danych już od 5 lat realizuje projekty z wykorzystaniem nowoczesnych technologii i narzędzi Big Data (m in. streaming, cloud, clustered computing, real-time processing, advanced analytics). Z sukcesem wdrożyliśmy zaawansowane rozwiązania z zakresu optymalizacji procesów produkcyjnych, przetwarzania danych geolokalizacyjnych, czy analizy danych z czujników samochodowych.

    Dołączając do Zespołu Insights & Data w roli Inżyniera Big Data/ Cloud Analytics, swoje umiejętności wykorzystasz pracując w prestiżowych projektach dla międzynarodowych klientów – liderów branży motoryzacyjnej, telekomunikacyjnej i finansowej.

    Poszukujemy kandydatów z różnym poziomem doświadczenia (Junior / Regular / Senior), zainteresowanych rozwojem zarówno w roli Eksperta Technicznego, jak i Architekta Rozwiązań BI.

    Do Twoich głównych obowiązków należeć będzie:

    • projektowanie i implementacja procesów przetwarzających duże i nieustrukturyzowane zbiory danych (noSQL, Data Lake Architecture);
    • wdrażanie, optymalizacja oraz testowanie nowoczesnych rozwiązań Big Data, również w chmurze oraz w środowisku Continuous Delivery / Continuous Integration;
    • w przypadku istniejących systemów istotna będzie praca związana z migrowaniem oraz poprawą wydajności działających procesów.

    Profil idealnego kandydata:

    • doświadczenie  w projektach z obszaru Big Data i/lub Cloud w zakresie przetwarzania dużych i nieustrukturyzowanych zbiorów danych (w różnych fazach rozwoju systemów);
    • znajomość przynajmniej jednej z technologii: Cloudera, Hadoop, Hbase, Spark, Hive, Oozie, Talend, YARN (znajomość Kafki, Cassandry i/lub podobnych będzie dodatkowym atutem);
    • umiejętność programowania w językach Scala/Java/Python;
    • znajomość narzędzi do przetwarzania danych w chmurze AWS lub Azure;
    • znajomość przynajmniej jednego (nie)relacyjnego systemu bazodanowego oraz języka (no-)SQL;
    • dobra znajomość języka angielskiego (mile widziana znajomość języka niemieckiego).

    Oferujemy:

    • Bogatą ofertę szkoleń zawodowych i językowych
    • PKUP przy pracy twórczej
    • Prywatną  opiekę medyczną
    • Pakiet ubezpieczeniowy
    • Elastyczny czas pracy
    • Wsparcie w relokacji
    • Parking samochodowy oraz boks na rowery
    • Umowę o pracę na czas nieokreślony
    • System kafeteryjny
    • Imprezy integracyjne
    • Nieodpłatną kartę Multisport oraz firmowe drużyny sportowe
    • MasterBenefit abonament samochodowy

    Poczytaj, jak wygląda nasz proces rekrutacyjny.

    Zgłoszenie wraz z numerem referencyjnym, prosimy prześlij za pomocą naszego
    formularza aplikacyjnego

    www.capgeminisoftware.pl/kariera

    Twoje dane osobowe są u nas bezpieczne. Ochrona danych osobowych jest jedynym z naszych najważniejszych priorytetów. Przetwarzamy je w sposób odpowiedzialny, ograniczamy gromadzenie i dostęp do nich, w szczególności w odniesieniu do osób, które uczestniczyły w obecnych lub będą uczestniczyć w przyszłych procesach rekrutacji. Przygotowaliśmy dla Ciebie informację o celach i zasadach przetwarzania przez Capgemini Polska Sp z o. o. danych osobowych oraz przysługujących Ci prawach. Komplet informacji znajdziesz pod niniejszym adresem strony internetowej.