Oferta pracy

Inżynier Big Data

Nest Bank S.A.O firmie

  • Wołoska 24, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Nest Bank S.A.

Wołoska 24

Warszawa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Azure

  • Oracle

  • MS SQL

Twój zakres obowiązków

  • Opracowanie i rozwój platformy Big Data

  • Przetwarzanie i analiza ogromnych wolumenów danych (Batch Processing)

  • Przetwarzanie potoku danych (Stream Processing)

  • Optymalizacja przechowywania danych

  • Tworzenie algorytmów, przy współpracy Inżynierów Danych, z użyciem narzędzi Microsoft Azure Cloud

  • Budowa interfejsów API

Nasze wymagania

  • Kilkuletnie doświadczenie w roli Inżyniera Big Data

  • Znajomość narzędzi ETL

  • Doświadczenie w pracy z Microsoft Azure Cloud

  • Programowanie w językach Pyton i/lub Scala

  • Znajomość SQL i Relacyjnych Baz Danych (Oracle, MS SQL)

  • Znajomość narzędzi CI/CD

  • Chęć uczenia się i podnoszenia kwalifikacji w zakresie nowoczesnej architektury Big Data

  • Dojrzałość i świadomość biznesowa pozwalająca na współpracę z różnymi komórkami w ramach banku

To oferujemy

  • Odpowiedzialną, nową rolę z dużą swobodą działania w elastycznej, zwinnej organizacji

  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę w przyjaznej i inspirującej atmosferze

  • Udział w innowacyjnym projekcie cyfrowej transformacji banku

  • Możliwość codziennej współpracy z ekspertami i pasjonatami w swojej dziedzinie

  • Stabilne warunki zatrudnienia i pakiet benefitów

  • Możliwość pracy zdalnej (nawet po pandemii)

  • Pracę w organizacji, dla której bardzo ważna jest pozytywna atmosfera i dobre samopoczucie pracowników, o które dbamy na przykład poprzez program FitNest; program wellness, którego celem jest motywowanie nas do czerpania energii z drobnych rzeczy, które przekładają się na dobry nastrój i pozytywną atmosferę w pracy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • wyprawka dla dziecka

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne