Inżynier Biura Budowy

Dekpol Budownictwo

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • ważna jeszcze 17 dni
    do: 25 gru 2021
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • wsparcie procesu budowlanego

  • możliwość zdobycia doświadczenia w realizacji procesu budowlanego

  • tworzenie zestawień i raportów na potrzeby budowy

  • zapewnienie sprawnego funkcjonowania biura budowy oraz wsparcie w obsłudze bieżących spraw administracyjnych

  • nadzór, tworzenie i zarządzanie obiegiem dokumentów

  • tworzenie dokumentacji powykonawczej w trakcie trwania procesu budowy

  • nadzór nad procesem akceptacji materiałów budowlanych we współpracy z inspektorami z ramienia inwestora

  • obsługa projektu Breeam, w tym kontakt z asesorem

  • udział w naradach budowalnych

  • udział w ofertowaniu poszczególnych zakresów robót budowlanych

  • udział w tworzeniu i aktualizacji harmonogramów robót budowalnych

  • udział w bieżącej analizie projektu pod kątem założeń ofertowych i projektu budowlanego

Nasze wymagania

  • wykształcenie budowlane

  • bardzo dobra organizacja pracy własnej

  • umiejętność pracy w zespole

  • samodzielność, rzetelność

  • umiejętność pracy pod presją czasu

  • dobra znajomość pakietu MS Office, Autocad

Mile widziane

  • doświadczenie na podobnym stanowisku

  • doświadczenie w pracy na budowie

  • znajomość MSProject

To oferujemy

  • pracę w firmie, którą kreuje zespół ludzi z pasją,

  • nastawienie na długofalową współpracę,

  • program rekomendacji pracowników

  • atrakcyjne warunki finansowe oraz system premiowy,

  • rozwój zawodowy w ramach Akademii Dekpol Budownictwo, a także inne szkolenia, kursy,

  • niezbędne narzędzia pracy zależne od stanowiska, tj. komputer, telefon, samochód,

  • elastyczność względem formy współpracy (w zależności od preferencji umowa o pracę lub współpraca B2B).

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • karty przedpłacone

Dekpol Budownictwo to przede wszystkim ludzie, których połączyły wspólne wartości: wiedza, zaangażowanie, entuzjazm i ambicja. Każdy projekt jest tego dowodem. Jesteśmy ekspertami w realizacji projektów budownictwa kubaturowego. Od blisko 30 lat oferujemy usługi począwszy od sfery koncepcji projektowej aż po wykonawstwo „pod klucz”.

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje