Logo Pracuj.pl

Inżynier Biura Budowy

Dekpol BudownictwoO firmie

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • wsparcie procesu budowlanego
  • możliwość zdobycia doświadczenia w realizacji procesu budowlanego
  • tworzenie zestawień i raportów na potrzeby budowy
  • zapewnienie sprawnego funkcjonowania biura budowy oraz wsparcie w obsłudze bieżących spraw administracyjnych
  • nadzór, tworzenie i zarządzanie obiegiem dokumentów
  • tworzenie dokumentacji powykonawczej w trakcie trwania procesu budowy
  • nadzór nad procesem akceptacji materiałów budowlanych we współpracy z inspektorami z ramienia inwestora
  • obsługa projektu Breeam, w tym kontakt z asesorem
  • udział w naradach budowalnych
  • udział w ofertowaniu poszczególnych zakresów robót budowlanych
  • udział w tworzeniu i aktualizacji harmonogramów robót budowalnych
  • udział w bieżącej analizie projektu pod kątem założeń ofertowych i projektu budowlanego

Nasze wymagania

  • wykształcenie budowlane
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • umiejętność pracy w zespole
  • samodzielność, rzetelność
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • dobra znajomość pakietu MS Office, Autocad

Mile widziane

  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • doświadczenie w pracy na budowie
  • znajomość MSProject

To oferujemy

  • pracę w firmie, którą kreuje zespół ludzi z pasją,
  • nastawienie na długofalową współpracę,
  • program rekomendacji pracowników
  • atrakcyjne warunki finansowe oraz system premiowy,
  • rozwój zawodowy w ramach Akademii Dekpol Budownictwo, a także inne szkolenia, kursy,
  • niezbędne narzędzia pracy zależne od stanowiska, tj. komputer, telefon, samochód,
  • elastyczność względem formy współpracy (w zależności od preferencji umowa o pracę lub współpraca B2B).

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • karty przedpłacone

Dekpol Budownictwo

Dekpol Budownictwo to przede wszystkim ludzie, których połączyły wspólne wartości: wiedza, zaangażowanie, entuzjazm i ambicja. Każdy projekt jest tego dowodem. Jesteśmy ekspertami w realizacji projektów budownictwa kubaturowego. Od blisko 30 lat oferujemy usługi począwszy od sfery koncepcji projektowej aż po wykonawstwo „pod klucz”.

Inżynier Biura Budowy, Warszawa